برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته ارزان -شرکت خشکبار درینام

فروش پسته ارزان -شرکت خشکبار درینام -اگر به دنبال پسته ارزان جهت مصارف خانگی یا تهیه انواع شیرینی جات و انواع حلواها و سوهان و…. هستید پسته ارزان و باکیفیت را از شرکت خشکبار درینام بخواهید ما با تامین انواع خشکبار از کشاورزان محصولات با کیفیت و با قیمت استثنایی به شما عرضه میکنیم.

پسته

 

فروش پسته ارزان -شرکت خشکبار درینام

 

درخت پسته بومی خاورمیانه و اسیای میانه است .این درخت در اب وهوای گرم و خشک رشد میکند و به ابیاری کمی احتیاج دارد .مدت زمان باردهی ان هفت سال است ودر سال دهم و بیستم عمر خود به بیش ترین میزان باردهی می رسد .اما صبر و شکیبایی کشاورزان برای این محصول بسیار عاقلانه است .بی خود نیست که به پسته طلای سبز گفته می شود .طلای سبز رفسنجان در دنیا حرف اول می زند.

 

 

صادرات پسته

صادرات پسته از دیر باز در ایران رایج بوده و نوعی صادرات پسته .صادرات سنتی کشور ماست ایران جزو بزرگ ترین تولید کننده و صادر کننده دنیا است ودر حال رقابت با ابر قدرت های دنیاست .پسته تا به کنون به کشور های چین روسیه المان  عراق هند پاکستان  فرانسه ترکیه و….. صادر می شود .صادرات پسته بیشتر از نوع پسه اکبری وپسته کله قوچی و فندقی است .

 

پسته آبخندان

 

فروش پسته ارزان -شرکت خشکبار درینام

به پسته هایی که زود از درخت چیده می شوند و طی فرایندی با روش فرو بردن در اب گرم وسرد  خندان می شوند پسته های ابخندان می گویند این نوع پسته ها ارزش غذایی پایین تری نسبت به پسته های خندان شده طبیعی دارند و همچنین قیمت پایین تری .

 

فروش پسته ارزان

 

شرکت خشکبار درینام محصولات دست چین شده ودرجه یک به مشتریان خود عرضه میکند اما طی فرایند برداشت و فراوری کردن پسته هایی را که به میزان دلخواه خندان نشده یا اندازه دلخواه کارشناسان درینام نبوده را به قیمت پایین تری به مشتریانی که درخواست پسته ارزان تر دارند عرضا میشود .جهت خرید پسته ارزان با کارشناسان فروش داخلی درینام تناس حاصل فرمایید ویا می توانید اطلاعات خود را در فرم بالای سایت درج کنید تا کار شناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنند .

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.