برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته اکبری توچین-شرکت خشکبار درینام

انواع پسته

فروش پسته اکبری توچین-شرکت خشکبار درینام-تامین کننده انواع خشکبار ازجمله اواع پسته وعرضه مسقیم از درب کارخانه وبدون واسطه

 

 

 

فروش پسته اکبری توچین

 

فروش پسته اکبری توچین-شرکت خشکبار درینام

پسته اکبری به دلیل درشتی جزو اجیل های لوکس کشور است و فروش بسیارخوبی در بازارداخلی و خارجی دارد این نوع پسته در استان کرمان ودر شهرستان های رفسنجان وسیرجان کشت وتولید می شود .پسته اکبری دارای انس پایین می باشد یعمی در هرکیلو از پسته اکبری تعداد کمی پسته اکبری وجود دارد ودلیل ان بزرگی پسته است.

. انواع پسته اکبری :

۱-پسته اکبری دست چین یاتوچین شده

۲-پسته اکبری خندان

۳- پسته اکبری ابخندان

۴-پسته اکبری دهن بسته

 

پسته اکبری دست چین یا توچین شده قیمت بالاتری نسبت به بقیه انواع پسته اکبری دارند زیرا در بین پسته های خندان اکبری پسته هایی را که درش تر و خندان تر هستند رااز بقیه جدا میکنند وبه همین خاطر به ان ها پسته های دست چین شده یا توچین شده می گویند که دلیل گران تر بودنشان هم همین است .

شرکت بازرگانی درینام  تانیم کننده انواع پسته اکبری با انس های مختلف وبا قیمت بسیار مناسب است .

جهت اطلاع از قیمت دقیق انواع پسته اکبری از جنله پسته اکبری توچین شده با کارشناسان فروش داخلی درینام تماس حاصل فرمایید ویا اطلاعات خودرا درفرم بالای سایت درج کنیدتا ما دراسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

از همراهی شما سپاسگذاریم .

خواص پسته

پسته یکی از کم کالری ترین آجیل ها است ، به این معنی که مردم می توانند از مزایای آجیل برای سلامتی بهره مند شوند و در عین حال راحت تر در حد کالری روزانه خود باقی بمانند.

به عنوان مثال یک اونس پسته اکبری حاوی ۱۵۹کالری است .

اجیل ودانه ها موادی هستند که نقش مهمی در سلامتی دارند. آنها با جلوگیری از آسیب به سلولهای بدن ، خطر سرطان و سایر بیماری ها را کاهش می دهند.

آجیل و دانه ها حاوی چندین ترکیب آنتی اکسیدان هستند ، اما پسته ها ممکن است مقادیر بیشتری از برخی آنتی اکسیدان ها نسبت به سایر مغزها داشته باشند.

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.