برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته اکبری صادراتی اعلا

درینام پسته اکبری صادراتی

ما در مجموعه بزرگ درینام فروش پسته اکبری صادرتی را با قیمت جهانی و بی نظیر در اختیار بازرگانان و مشتریان قرار میدهیم، برای خرید و مشاوره در زمینه پسته اکبری صادراتی با ما تماس بگیرید. پسته های ایرانی شهرت زیادی در سلیقه کلاس جهانی دارند.

مزیت طعم آن مربوط به محتوای بالاتر چربی اشباع نشده است که اجازه می دهد آجیل ها برای مدت زمان بیشتری بو داده شوند. پسته اکبری ایرانی صادراتی ما طعم غنی و بی نظیری دارد. پسته اکبری بزرگترین دانه های پسته در ایران است. پسته ما کاملاً بو داده و خام است و باعث ایجاد طعم و مزه مغذی غنی می شود که فراموش کردن آن سخت است!

برای خرید انواع پسته با تناژ بالا با ما تماس بگیرید - درینام - دورینام

—–

فروش پسته اکبری صادراتی تناژ بالا

ما در مجموعه بزرگ درینام پسته اکبری صادرتی را با قیمت جهانی و بی نظیر در اختیار بازرگانان و مشتریان قرار میدهیم، برای خرید و مشاوره در زمینه پسته اکبری صادراتی با ما تماس بگیرید.

پسته اکبری به دلیل کیفیت بالا و طعم بسیار خوشمزه مورد علاقه بسیاری از مردم جهان است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد پسته اکبری صادراتی  می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. برای تماس با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱ استفاده کنید.

فواید پسته اکبری صادراتی

فواید پسته اکبری صادراتی

  • مصرف متوسط پسته در ارتقا سلامت قلب کمک کند. دکتر روپالی می گوید که پسته سرشار از اسیدهای چرب اشباع نشده غیر اشباع است که به کاهش فشار خون بالا کمک می کند. همچنین حاوی فیتواسترول است که باعث کاهش جذب کلسترول در رژیم غذایی از غذاهای مختلف می شود و قلب را بیشتر حفظ می کند. بنابراین ، اگر می خواهید قلب خود را ایمن نگه دارید ، مطمئن شوید که یک مشت پسته دارید که از پسته اکبری نیز تشکیل شده است.

 

  • ممکن است در کاهش وزن کمک کند پسته سرشار از فیبر است که شما را برای مدت طولانی تری سیر نگه می دارد و باعث جلوگیری از پرخوری می شود. فیبر موجود در آنها همچنین به تقویت سوخت و ساز بدن کمک می کند. علاوه بر این ، چربی های اشباع نشده تک موجود در پسته ماهیت قابل حل هستند و از این رو در جلوگیری از افزایش وزن کمک می کنند. پیستا همچنین به عنوان میان وعده کم کالری در نظر گرفته می شود ، بنابراین هر وقت احساس گرسنگی کردید می توانید از آن لذت ببرید ، بنابراین می دانید که کالری خود را جمع نمی کنید.

 

  • روده سالم را ارتقا می دهد. پسته حاوی مقادیر زیادی فیبر غذایی است که به تقویت دستگاه گوارش کمک می کند. مطالعات مختلف از جمله یکی از موارد انجام شده در دانشگاه فلوریدا نشان می دهد که پسته برای باکتری های روده مفید است و بیشتر به تقویت باکتری های خوب روده کمک می کند. پیستا منبع خوبی از چربی های سالم ، پروتئین ها ، فیبر و آنتی اکسیدان ها است که آنها را به یک غذای عالی برای روده تبدیل می کند.

—-

فروش پسته اکبری صادراتی اعلا

پسته اکبری

ما در مجموعه بزرگ درینام پسته اکبری صادرتی را با قیمت جهانی و بی نظیر در اختیار بازرگانان و مشتریان قرار میدهیم، برای خرید و مشاوره در زمینه پسته اکبری صادراتی با ما تماس بگیرید. پسته اکبری به دلیل کیفیت بالا و طعم بسیار خوشمزه مورد علاقه بسیاری از مردم جهان است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد پسته اکبری صادراتی  می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای تماس با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱ استفاده کنید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.