برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته اکبری صادراتی ایران

ما در شرکت بزرگ درینام اقدام به تولید، عرضه، خرید و فروش پسته اکبری صادراتی ایران کرده اییم، برای استعلام و خرید پسته اکبری صادراتی با ما تماس بگیرید.

 فروش پسته اکبری صادراتی ایران

در مقایسه با انواع دیگر ، پسته اکبری طولانی ترین نوع است. پوسته آن تیره ترین پوست است و بیشترین ارزش اقتصادی را در بین چهار نوع دارد. اکبری دارای بالاترین شاخص شکل (طولانی ترین) است و متداول ترین شخصیت برای شناسایی این نوع این است که ارتفاع سر و انتهای پسته تقریباً یکسان است. پسته اکبری همچنین آسان ترین نوع پسته باز است. در بازار ما می تواند گرانترین نوع باشد که بیشتر به کشورهای عربی صادر می شود.

مشخصات پسته اکبری صادراتی

فروش پسته اکبری صادراتی ایران

نوک پوست سبز متوسط ​​است و رنگ سبز پوست هنگام رسیدن قرمز می شود. موقعیت شکاف پوسته استخوانی در دو طرف پشتی و شکمی یکسان است و به شکل مستطیل طولانی است. رنگ سطح هسته آن بنفش مایل به قهوه ای و رنگ پوسته استخوانی کرم تیره است. رنگ سطح هسته آن بنفش مایل به قهوه ای است و داخل میوه آن دارای رنگ زرد روشن است ، در حالی که رسیدن از نوک میوه شروع می شود. طول پسته خشک ۱۲٫۲۲ میلی متر (بالا) با عرض ۶۱٫۱۲ میلی متر (بلند) است.

مشخصات درخت پسته اکبری

فروش پسته اکبری صادراتی ایران
دارای قدرت رشد متوسط ​​و عادت رشد گسترده است. ارتفاع متوسط ​​درخت به ۳ متر می رسد. در این رقم ، طول برگ ۱۵/۴ میلی متر (متوسط) و عرض برگ ۴/۴ میلی متر (کم) است. اندازه بروشور انتهایی بزرگتر از لترال است و برگچه انتهایی نیزه نیزه است. خوشه های این نوع پسته دارای وزن تقریبی ۵۱٫۶ گرم هستند در حالی که وزن خشک پسته هر خوشه ۱۵٫۴ گرم است. این رقم دارای پسته بزرگ با اونس تقسیم باز ۲۰ (کم) است.

میوه دهی پسته اکبری
زمان شروع رشد سریع جنین ۲۳ جولای و زمان رسیدن میوه ها ۶ سپتامبر است (متوسط ​​رسیدن).
گلدهی از اول ژوئیه آغاز می شود و میوه ها در ۲۲ سپتامبر (اواخر رسیدن) می رسند.
این رقم از ۱۰ آوریل (اواخر گلدهی) شروع به گلدهی می کند و در ۱۵ آوریل با دهانه گلدهی ۱۱ روزه به پایان می رسد.

شرایط نگهداری: کاربران می توانند این پسته ها را در دمای اتاق نگهداری کنند. اتاقی که تهویه هوا خوبی داشته و عاری از گرد و غبار باشد. با این حال ، به نظر حرفه ای ما ، بهتر است آنها را در یخچال نگه دارید که خنک (زیر ۵ درجه سانتیگراد) و با تهویه مناسب هوا خشک باشد.

ما پسته اکبری را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه و صادرات میکنیم. برای خرید با ما تماس بگیرید. ما در شرکت بزرگ درینام اقدام به تولید، عرضه، خرید و فروش پسته اکبری صادراتی ایران کرده اییم، برای استعلام و خرید پسته اکبری صادراتی با ما تماس بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.