برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته اکبری – عرضه مستقیم

فروش پسته اکبری – عرضه مستقیم -شرکت بازرگانی درینام عرضه کننده انواع پسته مرغوب و با کیفیت از سر زمین های کشاورزی سامان و بن می باشد .

در این مقاله قصد داریم شمارا با پسته اکبری بیشتر آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

 

پسته اکبری

می توان پسته را درختی عنوان نمود دو پایه که از تیره پسته سانان می باشد.که از نظر مرغوبیت و کیفیت به پسته ایرانی مشهور می باشد. پسته را می توان به عنوان یکی از بارز ترین و پر اهمیت ترین محصولات کشاورزی یاد نمود که پسته اکبری یکی از انواع متعدد پسته در کشور ایران می باشد که از
دسته ی ارقام لوکس به شمار می آید که انس این رقم در سطح پایین است و به
همین خاطر می توان گفت که در بازار از فروش خوبی بر خوردار است. قابل ذکر است که پسته اکبری از ارقام مهم تجاری در حوزه آجیل‌های لوکس می‌باشد؛ و از نظر سایز درشت می‌باشد. بهترین نوع آن از دو طرف چاک و با انس پایین است. تولید این نوع پسته بیشتر مختص ایران می‌باشد. تنها تولیدکننده عمده آن ایران است. این نوع پسته بیشتر در منطقه فیض‌آباد خراسان، رفسنجان و انار سیرجان برداشت می‌شود. به همین دلیل یعنی کیفیت بالای این محصول قیمت پسته رفسنجان از نوع اکبری را می توان نسبت به انواع دیگر پسته بالاتر در نظر گرفت. به عنوان مثلا قیمت یک کیلو پسته اکبری نسبت به سایر پسته ها بالاتر می باشد.

 

فروش پسته اکبری

فروش پسته اکبری - عرضه مستقیم

فروش این پسته اکبری در بازارهای بین المللی از رونق بسیار بالایی برخوردار است. پسته اکبری و احمد آقایی ایران با توجه به نیاز بازار هدف در کیفیت های مختلف به کشورهای متعدد خارجی صادر می گردد.

برای صادرات این دو نوع پسته به کشورهایی مانند روسیه،قزاقستان، عراق، پاکستان و ارمنستان بیشار از پسته های Class B  استفاده می شود. پسته های Class B شامل ترکیبی از پسته های طبیعی خندان و پسته های مکانیک خندان هستند که درصد ترکیب آن ها توسط خود مشتری تعیین می شود.اما برای صادرات پسته اکبری و احمد آقایی به کشورهایی مانند امارات، هند، قطر، کویت،آلمان، ایتالیا و سوئد از پسته های با کیفیت Class A استفاده می شود. این نوع پسته به صورت طبیعی کاملا خندان می باشد و فاقد پسته های مکانیک خندان و آب خندان هستند.

در بین دو رقم پسته اکبری و احمد آقایی، پسته احمد آقایی حجم فروش و صادرات بیشتری را به خود اختصاص داده است پس از پسته احمد آقایی پسته اکبری جزو پر طرفدارترین پسته های صادراتی ایران به شمار می آید.

 

مجموعه تولیدی پسته وخشکبار درینام انواع پسته خندان را با بهترین کیفیت و قیمت به بازار داخلی وخارجی عرضه میکند.فروش پسته اکبری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.