برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته اکبری و احمدآقایی اعلا رفسنجان

شرکت درینام مرکز صادرات عمده پسته ایران به کشورهای اروپایی و عربی

صادرات پسته – صادرات پسته – فروش پسته اکبری و احمدآقایی اعلا رفسنجان – فروش پسته اکبری و پسته احمدآقایی اعلا رفسنجان –  درینام پسته با کیفیت و درجه یک استان کرمان را بدون واسطه و مستقیم به دست خریداران می رساند.

درینام

فروش پسته اعلا صادراتی

رفسنجان یکی از شهرستان‌های استان کرمان می‌باشد و به عنوان قطب تولید پسته به شمار می آید،  پسته اکبری، پسته کله قوچی، پسته احمد آقایی، و پسته فندقی به صورت تجاری سازی شده در استان کرمان و  شهرستان آن در حال تولید است. استان کرمان به عنوان مرکز تولید پسته ایران معروف است.

برای خرید انواع پسته صادراتی با مدیر فروش ‌شرکت درینام تماس بگیرید. ما در مجموعه دورینام تولید کننده بهترین پسته صادراتی ایرانی، جهت صادرات و فروش داخلی هستیم. تماس با ما: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

صادرات پسته اعلا ایران

شرکت درینام مرکز صادرات عمده پسته ایران به کشورهای اروپایی و عربی

پسته تولید شده در رفسنجان جز پسته های مرغوب صادراتی است و همواره مورد توجه خریداران، فروشندگان و بازرگانان بوده است،  از این موضوع نمی توان گذشت که پسته احمد آقایی و پسته اکبری کرمان در بازار داخلی نیز تقاضای بسیار زیادی دارد.  برای خرید مستقیم پسته احمد آقایی و پسته اکبری از باغات شرکت درینام در استان کرمان با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

پسته ایرانبه کشورهای، حاشیه خلیج فارس، هند، کشورهای اروپایی، کشورهای آفریقایی، امریکا و انگلیس صادرات می شود، ما نیز با توجه به تجربه بالایی که در این امر داریم، هم اکنون در حال صادرات پسته های مختلف هستیم و اماده همکاری با سایر بازرگانان و خریداران هستیم.

ما در مجموعه بزرگ درینام تمام قوانین کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار داده ایم و می توانیم به تجار و بازرگانان کمک کنیم تا صادرات پسته و بادام را با دقت بسیار بالایی انجام دهند این مهم سبب می شود تجارت بازرگانان به صورت پایدار ادامه داشته باشد.

تامین پسته صادراتی با کیفیت

پسته ایرانی بسیار مرغوب است،  چرا که ظاهری بسیار کشیده دارد و پوست آن استخوانی است و رنگ آن سفید روشن و مغز بسیار خوش طعمی دارد،  این چند عامل سبب شده است تا پسته ایران در سراسر جهان معروف باشد و در بازارهای داخلی و خارجی از ارزش ارزی بسیار خوبی برخوردار باشد، پسته ایران در جهان بی نظری است، چرا که ایران دارای اقلیمی بکر است و این اقلیم بکر قطعا محصولات بکر را به ارمغان خواهد رساند.

پسته ایران در بازار جهان دارای قیمت متعادل است،  پسته ایران (از جمله پسته اکبری رفسنجان)گزینه ای بسیار مناسب برای فروش داخلی و همچنین یک پیشنهاد ویژه برای صادرات است،  پسته اکبری به دلیل آب و هوای مناسب و اقلیم و شرایط رشد بسیارعالی طعم لذیذ، ظاهری زیبا در جهان بسیار پر طرفدار است.

ویژگی های پسته اکبری صادراتی

  1. ظاهری زیبا و جذاب
  2.  قیمت بسیار مناسب
  3.  طعم و مزه بی‌نظیر
  4. کشیدگی استاندارد
  5. طعم دلچسب
  6. کیفیت اعلا
علاوه بر رفسنجان، کشت پسته در مناطق دیگر کرمان هم وجود دارد، همچنین برای خرید مستقیم و بدون واسطه پسته اکبری و احمد آقایی، پسته کله قوچی و پسته فندوقی از باغات بزرگ رفسنجان در استان کرمان با مدیر فروش شرکت درینام تماس بگیرید.

ما مالک بخش قابل توجهی از مزارع پسته استان کرمان هستیم و این موضوع سبب می شود تا شما بتوانید پسته را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

نمودار انواع پسته طبق نیاز بازار

پسته ایران در چند نوع تولید می شود، ما در اینجا قصد داریم با یک نمودار ساده انواع پسته را به شما خریدار گرامی نمایش دهیم، ما تولید کننده انواع پسته هستیم و پسته های موجود در این نمودار از تولیدات ویژه باغات درینام است.

درینام - دورینام - نموار پسته

انواع پسته صادراتی شرکت درینام

صادرات پسته

پسته فندقی:

از نام پسته فندقی میتوان فهمید که پسته فندقی پسته ای است که سایز آن به اندازه فندق و کمی بزرگتر یا کوچکتر میباشد. با یک همتا و رقیب بسیار خوب صادراتی برای سایر پسته ها میباشد. این پست در سایزهای ۲۶ الی ۲۸ – ۲۸ الی ٣٠ – ‏٣٠ الی ۳۲ دارد.

پسته احمد آقایی:

پسته احمد آقایی اندازه بزرگتری نسبت به پسته فندقی دارد و از لحاظ طعم دارای بهترین طعم و لذیذ ترین طعم بین سایر پسته ها میباشد دلیل یکی از محبوب‌ترین پست‌های صادراتی در میان کشورهای شرق آسیا می باشد. این پسته در سایز های ۲۲ و ۲۴ – ۲۴ و ۲۶ موجود است.

پسته اکبری:

پسته اکبری در مقایسه با پسته احمد آقایی دارای دانه های کشیده تری می باشد، و همچنین پوست آن سفید شفاف است، تعیین دلایل سبب می‌شوند که پسته اکبری پادشاه پسته صادراتی ایران نام داشته باشد. این پسته در سایز های ۲۰ و ۲۲ – ۲۲ و ۲۴ در بازار عرضه می‌شود.

پسته کله قوچی:

پسته کله قوچی اندازه درشت و گردی دارد. وطنم منحصر به فردی برخوردار است. پسته کله قوچی دارای سایز بندی های مختلف دو رقمی است که از ۱۸ الی ۲۶ در بازار عرضه می‌شود.

برای صادرات پسته قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد تولید و صادرات پسته ایران هستیم، چرا که پسته و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.

ارتباط با ما

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی شماره

تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت درینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.