برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته اکبری و پسته احمدآقایی رفسنجان

شرکت درینام پسته اکبری و پسته احمدآقایی اعلا رفسنجان با کیفیت و درجه یک استان کرمان را بدون واسطه و مستقیم به دست خریداران می رساند. رفسنجان یکی از شهرستان‌های استان کرمان می‌باشد و به عنوان قطب تولید پسته به شمار می آید،  پسته اکبری، پسته کله قوچی، پسته احمد آقایی، و پسته فندقی به صورت تجاری سازی شده در استان کرمان و  شهرستان آن در حال تولید است. استان کرمان به عنوان مرکز تولید پسته ایران معروف است.

برای خرید و مشاوره با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل بفرمایید – لشراء أنواع مختلفة من الفستق وتقديم المشورة ، يرجى الاتصال على ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹٫

فروش پسته اعلا صادراتی

فروش پسته اکبری و پسته احمدآقایی رفسنجان

پسته تولید شده در رفسنجان جز پسته های مرغوب صادراتی است و همواره مورد توجه خریداران، فروشندگان و بازرگانان بوده است، از این موضوع نمی توان گذشت که پسته احمد آقایی و پسته اکبری کرمان در بازار داخلی نیز تقاضای بسیار زیادی دارد.  برای خرید مستقیم پسته احمد آقایی و پسته اکبری از باغات شرکت درینام در استان کرمان با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

برای خرید و مشاوره و بررسی قیمت پسته رفسنجان  با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل بفرمایید – لشراء أنواع مختلفة من الفستق وتقديم المشورة ، يرجى الاتصال على ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹٫

پسته ایرانی بسیار مرغوب است،  چرا که ظاهری بسیار کشیده دارد و پوست آن استخوانی است و رنگ آن سفید روشن و مغز بسیار خوش طعمی دارد،  این چند عامل سبب شده است تا پسته ایران در سراسر جهان معروف باشد و در بازارهای داخلی و خارجی از ارزش ارزی بسیار خوبی برخوردار باشد، پسته ایران در جهان بی نظری است، چرا که ایران دارای اقلیمی بکر است و این اقلیم بکر قطعا محصولات بکر را به ارمغان خواهد رساند.

فروش پسته اکبری و پسته احمدآقایی رفسنجان

پسته ایران در بازار جهان دارای قیمت متعادل است،  پسته ایران (از جمله پسته اکبری رفسنجان)گزینه ای بسیار مناسب برای فروش داخلی و همچنین یک پیشنهاد ویژه برای صادرات است،  پسته اکبری به دلیل آب و هوای مناسب و اقلیم و شرایط رشد بسیارعالی طعم لذیذ، ظاهری زیبا در جهان بسیار پر طرفدار است.

ویژگی های پسته اکبری صادراتی

کشیدگی و ظاهری زیبا و جذاب

قیمت بسیار مناسب

طعم و مزه بی‌نظیر

برای خرید و مشاوره و بررسی قیمت پسته رفسنجان با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل بفرمایید – لشراء أنواع مختلفة من الفستق وتقديم المشورة ، يرجى الاتصال على ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹٫

فروش پسته اکبری و پسته احمدآقایی رفسنجان

علاوه بر رفسنجان کشت پسته در مناطق دیگر کرمان هم وجود دارد، همچنین برای خرید مستقیم و بدون واسطه پسته اکبری و احمد آقایی، پسته کله قوچی و پسته فندوقی از باغات بزرگ رفسنجان استان کرمان با مدیر فروش شرکت درینام تماس بگیرید. ما مالک بخش قابل توجهی از مزارع پسته استان کرمان هستیم و این موضوع سبب می شود تا شما بتوانید پسته را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

برای صادرات پسته قطعاً به قیمت پسته رفسنجان و نرخ تامین نیاز است،  ما سرآمد صادرات پسته ایران هستیم،  چرا که پسته و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم. با ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹  تماس بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.