برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته رفسنجان | اکبری، کله قوچی، فندوقی، احمدآقای

پسته رفسنجان یکی از معروف ترین سوغاتی های استان کرمان است. شهرت باغ های پسته رفسنجان مورد توجه جهانیان قرار گرفته و سالانه ۷۰ درصد پسته کشور را به رفسنجان می رساند که این محصول را به مکانی ارزشمند در سبد سوغات رفسنجان و کرمان تبدیل کرده است.

در ایران چهار نوع پسته وجود دارد: فندوقی ، کله قوچی ، احمد آقایی و اکبری – برای خرید با ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل فرمایید.

پسته اکبری
پسته Super Long طولانی ترین نوع پسته ایرانی است ، همچنین از آن به عنوان گران ترین و لوکس ترین نوع در بین پسته های ایرانی نیز یاد می شود. یکی از مشخصه هایی که این نوع را به پسته ایرانی دیگر متمایز می کند ، ارتفاع سر و طول آن برابر است. بیشتر پسته های Super Long (اکبری) در اندازه های: ۲۰-۲۲ ، ۲۲-۲۴ ، ۲۴-۲۶ موجود است.

پسته فندوقی
این نوع پسته دارای شکل گرد است. طول آن نسبت به نوع دیگر پسته کوتاه و کوچکتر است ، پسته گرد بیشترین تقاضای صادراتی را تشکیل می دهد. بیشتر پسته گرد در اندازه های زیر موجود است: ۲۶-۲۸ ، ۲۸-۳۰ ، ۳۰-۳۲٫

پسته احمدآقایی
پسته بلند (احمد آقایی) یکی از انواع پسته ایرانی است. این نوع پسته ایرانی مطلوب ترین نوع در شرق آسیا به ویژه چین و همچنین هند است. این پسته ها در اندازه های مختلف: ۲۲-۲۴ ، ۲۴-۲۶ ، ۲۶-۲۸ و ۲۸-۳۰ موجود هستند.

پسته کله قوچی
پسته کله قوچی در مقایسه با پسته گرد بزرگتر و بلندتر است. پسته کله قوچی (کله قوچی) سابقه طولانی در کشت دارد. پسته جامبو در اندازه های زیر ۱۸-۲۰ ، ۲۰-۲۲ ، ۲۲-۲۴ و ۲۴-۲۶ موجود است.

پسته رفسنجان یکی از معروف ترین سوغاتی های استان کرمان است. شهرت باغ های پسته رفسنجان مورد توجه جهانیان قرار گرفته و سالانه ۷۰ درصد پسته کشور را به رفسنجان می رساند که این محصول را به مکانی ارزشمند در سبد سوغات رفسنجان و کرمان تبدیل کرده است.در ایران چهار نوع پسته وجود دارد: فندوقی ، کله قوچی ، احمد آقایی و اکبری – برای خرید با ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل فرمایید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.