برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته شیراز –  شرکت بازرگانی درینام

فروش پسته شیراز –  شرکت بازرگانی درینام – تامین کننده انواع پسته شیراز با کیفیت اعلا فروش از سر زمین های کشاورزی وقیمت مناسب

پسته شیراز

 

فروش پسته شیراز -  شرکت بازرگانی درینام

پسته شیراز مانند پسته رفسنجان نیز پرطرفدار است و طعم فوق‌العاده ای دارد. این محصول در نیریز و سروستان شیراز تولید و کشت می شود.دراستان فارس برای تولید آجیل به مقدار فراوانی پسته خرید و فروش می شود. بیش ترین نوع پسته تولید شده در استان فارس احمدآقایی و کله قوچی می باشد. درسال های اخیر بعد از استان کرمان، استان فارس بیش ترین میزان تولید پسته در ایران را به خود اختصاص داده است. از آن جا که نهال پسته برای رشد به آب و هوای گرم و خشک ودرتابستان و نسبتاخنک در زمستان نیاز دارد،سروستان و نیریز استان فارس بهترین نوع آب وهوایی برای کاشت پسته را دارند.

 

صادرات پسته شیراز

اکثر صادرات به کشور های حاشیه خلیج فارس از استان فارس، شیراز پسته ارسال می شود. به این دلیل که شیراز نزدیک تر به کشورهای خلیج بوده و زمان کمتری صرف ارسال بار می شود. بخشی از صادرات پسته ایران از استان فارس است.

فروش پسته شیراز

شرکت بازرگانی درینام تامین کننده انواع پسته استان فارس از زمین های کشاورزی و قیمت مناسب جهت عرضه به بازار داخلی و خارجی می باشد. برای اطلاع از قیمت و ثبت فروش با کارشناسان فروش داخلی درینام تماس حاصل فرمایید و یا اطلاعات خود را در فرم بالای سایت درج نمایید تا تیم پشتیبانی در اسرع وقت با شما ارتباط بگیرند. مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. لطفا اگر خرید قطعی دارید تماس بگیرید در غیر این صورت موجب اتلاف وقت کارشناسان فروش در تایم کاری نشوید با تشکر از همکاری شما

 

خواص پسته

پسته یک ماده غذایی بسیار مقوی است. آنها چندین مزایای سلامتی به ویژه برای قلب ، روده و دور کمر دارند. خوردن منظم پسته ممکن است روش خوبی برای بهبود سلامتی و سلامتی باشد. اما افراد باید به آجیل های ساده و بدون نمک پسته در پوسته خود بچسبند و از خوردن بیش از یک اونس در روز خودداری کنند .

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.