برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته صادراتی – باکیفیت وارزان

فروش پسته صادراتی – باکیفیت وارزان – اگر می خواهید بدون دغدغه محصول پسته را به کشوری صادر کنید و به دنبال شرکت بازرگانی  میگردید که هم از لحاظ کیفیت محصول وتجربه صادرات خیالتان راحت باشد . شرکت درینام با سابقه چندین ساله خود در زمینه صادرات بهترین گزینه برای شما می باشد .

 

 

پسته صادراتی

 

فروش پسته صادراتی - باکیفیت وارزان

خرید و فروش پسته صادراتی یکی از پرسودترین معاملاتی است که امروزه در بازارهای جهانی شاهد آن هستیم. انواع پسته در کنار صادرات انواع خشکبار و آجیل، جزو صادرات غیر نفتی کشورها محسوب می شوند.

برترین تولید کننده پسته صادراتی در تمام کشورهای جهان در حال حاضر سهم قابل توجهی از صادرات جهانی را از آن خود کرده اند. آمار خرید و فروش پسته صادراتی  و حتی صادرات مغز پسته در سال های اخیر همواره با رشد مثبت مواجه بوده است. آمارها و ارقام به صورت مجموعه اطلاعات تحلیلی و به صورت سالانه گزارش می شوند.

دسترسی به این اطلاعات برای تمام شرکت ها یا افرادی که در حوزه صادرات پسته فعالیت می کنند موجب می شود بتوانند به طرز مؤثری، بازاریابی محصولات خود را در کشورهای هدف، اجرا کرده و به موفقیت های چشم گیری دست پیدا کنند.

جهت دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پسته صادراتی ایران برای فروش عمده در کشور های مختلفی در سطح دنیا کاربرد داشته و بهترین انواع آن شامل اکبری، بادامی، کله قوچی، احمد آقایی و… می باشد. کارخانه پسته درینام در زمینه خرید و فروش عمده پسته با کیفیت صادراتی متناسب با استاندارد های کشور مقصد خدمات ارائه می دهد.

بهترین پسته تولید شده دنیا متعلق به ایران است و تمام این انواع تولیدی نیز برای صادرات استفاده می شوند.
همه ساله حجم بسیار بالایی از پسته صادراتی ایران به مقاصد تجاری مختلفی در دنیا ارسال می گردد.
فروش پسته ایران به صورت عمده در فروشگاه های کشور های مختلف به راحتی انجام شده و هر کشور به تفکیک توان بازار خود از نوع خاصی از پسته ایران بهره می برد.

 

بهترین پسته برای صادرات به اروپا

برای صادرات به اروپا میتوان از انواع پسته استفاده کرد.
مهم ترین مسئله برای کشور های اتحادیه اروپا استاندارد بهداشتی است.
البته سخت ترین استاندارد بهداشتی در رابطه با پسته ایران در کشور های اتحادیه اروپا گواهی افلاتکسین است.
همین مطلب در بین انواع پسته صادراتی (شامل احمدآقایی، اکبری، کله قوچی، بادامی و فندقی) گزینه اکبری را حذف میکند.

تماس باما>>>

از آنجایی که بیشتر پسته مورد مصرف اروپا از آمریکا تامین میشود و پسته آمریکا از رده round & jumbo است معمولا تقاضا برای این دو رده پسته که معادل ایرانی آن فندقی و کله قوچی است بیشتر بوده و به همین علت پسته های فندقی و کله قوچی بازار مناسب تری دارند.
در بررسی بازار اروپا از حیث کشش قیمتی، نباید فراموش کرد که پسته دارای گواهی افلاتکسین معتبر اروپا قیمت بالایی دارد.
فلذا باید برای رقابت بهتر از نوع پسته با سلامت کامل و قیمت مناسب تر استفاده کرد.

 

فروش پسته صادراتی

فروش پسته صادراتی - باکیفیت وارزان

 

همان طور که اشاره کردیم؛ پسته صادراتی از بهترین انواع پسته های ایرانی انتخاب می شود و در بازارهای داخلی و بازارهای خارجی عرضه می‌شود. فروش پسته صادراتی در حالت های مختلفی انجام می‌شود.یعنی فروش پسته صادراتی در حالت بسته بندی و همچنین به شکل فله‌ای عرضه می‌شود.

خریداران نیز، این پسته صادراتی بسته‌بندی و یا فله‌ای را در حالت عمده و یا جزئی با توجه به نیاز خود خریداری می‌کنند.

آیا شما هم قصد خرید پسته را به صورت عمده و یا جزئی دارید، و یا پسته عمده و جزئی را به شکل بسته‌بندی و یا فله‌ای می‌خواهید خریداری کنید؛ در هر صورت فرقی نخواهد داشت. زیرا شما باید بتوانید پسته صادراتی درجه یک و با کیفیت را با قیمت  مناسب خریداری کنید.

برای خرید پسته صادراتی با کیفیت درجه یک و قیمت مناسب می‌توانید با ما در ارتباط باشید. زیرا ما در مجموعه خود، فروش پسته صادراتی با قیمت مناسب را به شکل آنلاین، انجام داده‌ایم. تا بدین شکل خریداران و مشتریان عزیز بتوانند انواع پسته صادراتی با کیفیت را با قیمت مناسب، به سادگی و راحتی خریداری کنند.

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.