برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته عمده آنلاین _شرکت بازرگانی درینام

فروش پسته عمده آنلاین _شرکت بازرگانی درینام – برای خرید آنلاین کلی و جزئی پسته با ما تماس بگیرید.

پسته


درخت پسته بومی اسیای میانه و خاورمیانه است و در ایران ترکمنستان و بخشی از افغانستان کشت میشودو میوه خوراکی و لذیذی را تولید میکند این درخت به رطوبت حساس است است و در شرایط آب و هوایی مرطوب دچار افت ها و قارچ ها میشود. آب و هوای مناسب درخت پسته در تابستان گرم و خشک و زمستان نسبتا سرد است. در ایران عزیز ما که مناطق بسیاری دارای همچین آب و هوایی هستند نیز پسته کشت می شود از جمله شهرستان های سیرجان رفسنجان سروستان بابک و…. پسته رفسنجان و سروستان استان فارس از معروف ترین پسته های صادراتی وخاص کشور ما هستند.صادرات پستهایران در سال ۲۰۱۴ رتبه اول صادرات پسته به جهان را کسب کرد و رتبه دوم و سوم به ترتیب کشور چین و امریکا بودند اکنون به دلیل تحریم های امریکا نسبت به ایران و همچین اوضاع کرونا صادرات به صورت چمشگیری کاهش پیدا کرده است اما همچنان پسته ایران پر طرفدار است و مشتری هایَ خارجی خاص خودرا می طلبد پسته دومین محصول ارز آور کشور بعد از نفت به حساب می اآید و به طلای سبز معروف است. صادرات پسته از همه جهت ها برای کشور ضروری است.


امریکا به صورت مکانیزه پسته تولید میکند و در هر هکتار حدود ۳در صد تولید بیشتری نسبت به ایران دارد اما طعم و مزه پسته ایران طبق گفته مشتری های اروپایی لذیذ تر است که دلیل آن شرایط اب و هوایی کشور ماست.


انواع پسته

انواع پسته به دونوع پسته های بادامی که درشت و کشیده هستند و پسته های گرد تقسیم می شوند.
پسته های بادامی : پسته اکبری. پسته احمد اقایی
پسته های گرد :پسته کله قوچی. پسته فندقی

فروش پسته عمده انلاین
جهت خرید پسته عمده آنلاین تنها کافیست تا اطلاعات خودرا در بالای ثایت درج کنید تا کارشناسان فروش ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنند و تمام اطلاعات را در زمینه خرید انواع پسته با شما در میان بگذارند

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.