برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته فندوقی دستچین

فروش پسته فندوقی دستچین

برای خرید و فروش پسته فندوقی دستچین با ما تماس بگیرید. شرکت درینام پسته فندقی دستچین بدون واسطه و به صورت عمده با قیمت مناسب در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماید. همان طور که از نام پسته فندقی مشخص است و سایز آن نسبت به سایر پست ها کوچکتر است. بنابراین مخلوط کردن پسته فندقی با آجیل های مختلف بسیار مقرون به صرفه است. با توجه به اندازه ای که دارد تعداد بیشتری را در یک کیلوگرم جایی می دهد.

برای خرید و فروش پسته فندوقی دستچین با ما تماس بگیرید. ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

مرکز تامین پسته فندوقی دستچین

فروش پسته فندوقی دستچین

پسته فندقی ظاهر بسیار زیبایی دارد و مغز آن سبز و پر چرب است به همین دلیل بسیار عالی و با ارزش و بی نظیر است. پسته دستچین به پسته هایی گفته می‌شود که خرابی آنها به واسطه دست جدا شده باشند. پسته های دستچین پسته های کاملاً خندان هستند.

بیشترین میزان کشت پسته فندقی مربوط به شهرستان های سیرجان و رفسنجان در استان کرمان است. این نوع پسته پرفروش ترین نوع پسته میباشد. امروزه پسته فندقی به کشورهای مختلف از جمله چین، هند، ویتنام، هنگ‌کنگ، روسیه و کشورهای عربی صادرات می‌شود.

ما با قدرت و انصاف پسته فندقی دستچین را با کیفیت بسیار عالی در اختیار خریداران قرار می دهیم.

پسته فندوقی به دلیل ظاهر بسیار زیبا، چربی بالا، رنگ سبز، قیمت بسیار مناسب و حجم بالای تولید و افزایش میزان عرضه و تقاضا یک گزینه بسیار مناسب در فروش های داخلی و خارجی می باشد.

ما در مجموعه درینام پسته فندقی دستچین را با قیمت مناسب و به صورت مستقیم یکدست بدون واسطه در اختیار خریداران قرار می دهیم. برای خرید و مشاوره با کارشناسان ما در واحد فروش ارتباط برقرار کنید.

برای خرید پسته دستچین فندقی با کیفیت درجه یک صادراتی و همچنین در سایز بندی ها مختلف می توانید با شرکت درینام تماس بگیرید. چرا که ما ارقام مختلف پسته فندقی را به صورت یکدست آماده کرده و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می نماییم. برای خرید و فروش پسته فندوقی دستچین با ما تماس بگیرید. مهندس فرحانی ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.