برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته فندوقی صادراتی – شرکت درینام

فروش پسته فندوقی صادراتی – شرکت درینام – مرکز تولید پسته فندوقی منطقه رفسنجان در استان کرمان است، عمده فروش پسته فندوقی شرکت درینام است که در نوع خود یک شرکت خاص و قدرتمند است. شرکت درینام نقش بسزایی در زمینه تولید، توریع و صادرات بین المللی پسته و بادام و سایر محصولات خشکبار دارد. ما در شرکت درینام علاوه بر تولید، محصولات خشکبار را به سراسر جهان صادرات میکنیم که این خود یک امر مهم در زمینه همکاری با بازرگانان و صادر کنندگان داخلی و خارجی خواهد بود.

 

فروش پسته فندوقی صادراتی - شرکت درینام

 

فواید سلامتی:

آجیلهای فوق العاده خوشمزه پسته فندوقی از زمان های بسیار قدیم به عنوان سمبل سلامتی و سلامت قوی مورد احترام بوده اند. مغز پسته فندوقی با بسیاری از مواد مغذی مفید برای سلامتی که برای سلامتی مطلوب ضروری هستند غنی شده اند. پسته فندوقی ریز است، اما یک مشت مهم تغذیه ای را بسته بندی می کند. این پسته های کوچک حاوی پروتئین، فیبر و مقدار زیادی ویتامین و مواد معدنی هستند. بنابراین این پسته های کوچک به شما در تولید هموگلوبین کمک می کنند، برای پوست شما مفید و برای چشم شما مفید هستند و ایمنی بدن شما را تقویت می کنند. آنها همچنین دارای خواص ضد التهابی هستند و به شما امکان می دهند با چاقی مقابله کرده و هضم خود را بهبود ببخشید.

ما در شرکت درینام علاوه بر تولید، محصولات خشکبار را به سراسر جهان صادرات میکنیم که این خود یک امر مهم در زمینه همکاری با بازرگانان و صادر کنندگان داخلی و خارجی خواهد بود.

شرکت درینام تیم های بسیار قدرتمندی در زمینه صادرات هوایی، زمینی، دریایی و ریلی محصولات خشکبار دارد، جهت مشاور میتوانید با در ارتباط باشید.

برای خرید و سفارش پسته فندوقی با در ارتباط باشید. اعتماد شما سرمایه ماست

شرکت بازرگانی خشکبار درینام

نام و نام خانوادگی: مهندس فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.