برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته کله قوچی صادراتی تناژ بالا

فروش پسته کله قوچی صادراتی تناژ بالا، پسته کله قوچی در بازار جز پر فروش ترین نوع پسته ایرانی به حساب می آید که در بازار جهانی هم از ارزش بالایی برخوردار است. ما پسته کله قوچی را با قیمت جهانی در بازار جهانی عرضه میکنیم و همچنین با فروش تناژ این محصول در کشور تنظیم قیمت را ایجاد کرده ایم. ما پسته کله قوچی را با قیمت منصفانه و منطقی در اختیار خریداران قرار میدهیم.

برای خرید پسته کله قوچی صادراتی جهت صادرات و همچنین برای فروش داخلی با تناژهای مختلف با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما پسته کله قوچی استان کرمان، استان خراسان و استان فارس را بدون واسطه و دست اول در اختیار شما قرار میدهیم. در پسته وجود آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین C و E از بدن محافظت می کند.

 

برای خرید انواع پسته با تناژ بالا با ما تماس بگیرید - درینام - دورینام

معرفی درخت پسته کله قوچی

درختان پسته کله قوچی در برابر هوای سرد بهار آسیب پذیر است. در اواسط سپتامبر (مهر) قابل برداشت است. در کل، پسته کله قوچی در ایران تولید میشود و از درختان موجود است. درختان کله قوچی اگر چه از نظر تجاری کاملاً موفق بودند، اما با رشد بیش از ۴۰ سالگی رشد و تولید شیب زیادی داشتند. پیش بینی می شود که تولید به آرامی افزایش یابد.

برای خرید پسته کله قوچی صادراتی جهت صادرات و همچنین برای فروش داخلی با تناژهای مختلف با کارشناسان ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ ما تماس بگیرید.

فواید پسته کله قوچی صادراتی اعلا

  • سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند، مصرف روزانه پسته می تواند به حفظ سطح ایمنی بدن کمک کند. این ویتامین دارای مقادیر زیادی ویتامین B6 است که برای عملکرد صحیح سیستم ایمنی بدن بسیار حیاتی است. همچنین حاوی آنتی اکسیدان هایی است که ممکن است به شما در حفظ عفونت کمک کند. این کار با تقویت ایمنی انجام می شود.

 

  • می توانید هر روز این مغزهای شگفت انگیز را مصرف کنید ، با این وجود مهم است که آنها را با مغزهای دیگر مخلوط کنید تا در آخر کالری و چربی زیادی به روزتان اضافه نکنید.

برای خرید و فروش پسته کله قوچی صادراتی جهت صادرات و همچنین برای فروش داخلی با تناژهای مختلف با کارشناسان ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ ما تماس بگیرید.

  • سلامت چشم را ارتقا می دهد، مقدار بالای ویتامین E موجود در پسته به ارتقا سلامت چشم و همچنین به بهبود بینایی کمک می کند. همچنین حاوی کاروتنوئیدها است که از چشم در برابر تحلیل رفتن ماکولا و آب مروارید محافظت می کند. پیستاها همچنین حاوی لوتئین و زاگزانتین هستند که هر دو آنتی اکسیدان خوبی برای چشم هستند. آنها از چشم در برابر آفتاب و سایر نورها محافظت می کنند.

 

  • پسته دارای آنتی اکسیدان های بی شماری است که به محافظت از بدن در برابر استرس اکسیداتیو و ایجاد آسیب بیشتر کمک می کند. وجود آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین C و ویتامین E بدن را در برابر رادیکال های آزاد که باعث آسیب به بدن می شوند محافظت می کند. آنتی اکسیدان ها به مبارزه با رادیکال های آزاد آسیب رساننده سلول در بدن کمک می کنند که باعث پیری زودرس می شوند.

—–

برای خرید و فروش پسته کله قوچی صادراتی جهت صادرات و همچنین برای فروش داخلی با تناژهای مختلف با کارشناسان ما تماس ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ بگیرید. ما پسته کله قوچی استان کرمان، استان خراسان و استان فارس را بدون واسطه و دست اول در اختیار شما قرار میدهیم.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.