برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پسته کله قوچی | صادرات پسته کله قوچی

فروش پسته کله قوچی | صادرات پسته کله قوچی – یکی از بهترین انواع پسته در ایران پسته کله قوچی(جامبو) است که یکی از تجاری ترین و اقتصادی ترین نوع در ایران است. این نوع از ارقام بزرگ پسته به انواع گرد یا فندق طبقه بندی می شود. به دلیل بزرگ بودن این پسته ، صادرات آن از ارزش اقتصادی زیادی برخوردار است. محبوبیت پسته کله قوچی(جامبو) به دلیل آجیل های بزرگ و طعم خوب آن است. ممکن است شبیه پسته Fandoghi (گرد) باشد ، اما به طور کلی بزرگتر است و وزن بیشتری دارد و بنابراین تعداد آن در هر کیلو کمتر است.

مشخصات درخت پسته کله قوچی(جامبو):

کله قوچی(جامبو) درختی کم رشد است و سطح برگ آن کم است و باعث آسیب دیدن میوه پسته در آفتاب می شود. همچنین هرس درخت پسته مانند پسته گرد بسیار دشوار است.

خوشه های کله قوچی(جامبو) معمولاً به اندازه پسته بستگی دارد ، به این معنی که هرچه اندازه کله قوچی بزرگتر باشد تعداد پسته در هر خوشه کمتر می شود. به طور متوسط ​​در هر خوشه ۱۸ پسته به دلیل نوع پوسته دانه درشت رشد می کند.

این نوع پتانسیل رشد متوسط ​​و عادت رشد گسترده ای دارد. عرض تاج ۳۲۳ سانتی متر (عرض عرض) و قطر صندوق ۱۱٫۴ سانتی متر است.

گل آغازین ۱۰ آوریل است. مرحله گلدهی کامل ۱۶ آوریل و دوره گلدهی ۱۳ روز است، می توان در اواسط سپتامبر برداشت کرد. و شکل جوانه گل کروی است.

برای خرید و فروش پسته کله قوچی جهت عرضه در بازار داخلی و خارجی با ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

مشخصات میوه پسته کله قوچی(جامبو):


به دلیل گلدهی زودرس ، حفظ درخت پسته و میوه آن از اهمیت برخوردار است، به ویژه اینکه درخت پسته به طور کلی حساسیت زیادی به آفت دارد و پسته نیز بسیار حساس به آفات است و به راحتی با آفت کمی برگ می شود.
اما خبر خوب این است که با وزش باد شدید، میوه به راحتی به زمین نمی افتد و به سختی به درخت متصل می شود و همچنین در شرایط نامساعد جوی به خوبی رشد می کند.

شکل آن مانند فندق، رنگ قهوه ای مایل به قرمز خاکستری قرمز و پوست سفید استخوانی با تاریکی متوسط ​​است.

وزن خشک ۱٫۴۵ گرم
طول خشک ۱۳٫۲۰ میلی متر
عرض خشک ۱۲٫۸۴ میلی متر

برای خرید و فروش پسته کله قوچی جهت عرضه در بازار داخلی و خارجی با ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

دلیل محبوبیت پسته کله قوچی(جامبو)

در استان کرمان و باغات این استان انواع پسته کاشته و یافت می شود. پسته کله قوچی به دلیل محبوبیت زیاد و خرید و فروش در بازار از محبوبیت بیشتری در بین کشاورزان برخوردار است و در نتیجه پسته کله قوچی سطح زیر کشت زیادی در این استان دارد. در حقیقت ارقام مختلف پسته مقاومت نسبتاً بالایی در برابر کم آبی و هوای بد دارند. پسته کله قوچی نسبت به سایر ارقام پسته کمی حساس و حساس است و اگر مقدار آب و مواد مغذی لازم به آن نرسد ، محصول نهایی بی کیفیت و دارای هسته کوچک خواهد بود.

—–

صادرات کله قوچی(جامبو)

مغز پسته بزرگتر از مغز پسته است، به همین دلیل بازرگانان کشورهای (آلمان ، یونان و عرب ها) به این محصول جذب می شوند. آلمان یکی از خریداران اصلی این نوع مغز پسته است که اغلب پس از خرید در بازارهای دیگر اروپا برای فروش استفاده می شود. برای خرید و فروش پسته کله قوچی جهت عرضه در بازار داخلی و خارجی با ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.