برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش پودر پسته صادراتی اعلا

فروش پودر پسته صادراتی اعلا – شرکت بازرگانی درینام پودر پسته اعلا قزوین و رفسنجان را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه در اختیار خریداران داخلی و خارجی قرار میدهید، برای خرید پودر پسته درجه ۱ و اعلام با ما در ارتباط باشید.


معرفی پودر پسته اعلا

 

از بچگی همه ما با پودر پسته روی شیرینی های خونگی مادرمون یا روی حلوای خوشمزه خونگی آشنا هستیم، پودر پسته کاربرد های متنوعی در صنایع غذایی دارد و بازار داخلی و خارجی خیلی خوبی دارد.
پودر پسته صادراتی
برای صادرات پودر پسته افلاتوکسین پسته باید پایین باشد شرکت بازرگانی درینام جهت رفع این موضوع تدابیری اندیشیده و سبب شده تا بیشترین میزان صادرات خود را به پودر پسته اختصاص دهد.

 

هم اکنون برای مشاوره، خرید و صادرات پودر پسته با ما در ارتباط باشید.


کارشناسان و مشاوران درینام پسته های خندان اعلا را از کشاورزان زحمت کش خریداری کرده و در کارخانه های خود به صورت کاملا ارگانیک و بهداشتی به پودر پسته فرآوری می کنند و به دست تجار خارجی می رسانند.
پودر پسته صادراتی
در تهیه پودر پسته بر خلاف مغز پسته که اکثرا دوست دارند رنگ گلگون داشته باشد در پودر پسته هر چقدر سبز خوشرنگ باشد برای عام پسندیده تر است.
پودر پسته صادراتی
با وجود اینکه در مناطق مختلف ایران پسته تولید و هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود است اما پسته قزوین برای تهیه پودر پسته بهترین گزینه است، اگر دوست دارید در منزل پودر پسته تهیه کنید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

درینام - قیمت پودر پسته سبز - شرکت بازرگانی درینام


برای تهیه پودر پسته در منزل شما باید پسته کال تهیه کنیم تا پودر پسته سبز رنگ زیبا تهیه کنید. نور آفتاب سبب می شود تا رنگ پسته از سبز به زرد تبدیل شود و پودر پسته شما خوش رنگ نمی شود پس از پهن کردن‌پسته های کال زیر نور آفتاب خودداری کنید
پودر پسته صادراتی
پوسته کال را از مغز پسته جدا کرده و سپس آنها را بر روی پارچه ای تمیز پهن میکنیم و در هوای آزاد قرار می‌دهیم تا نم آن ها گرفته و خشک شود برای خشک شدن پسته های کال ۶ الی ۷ روز آنها را در فضای آزاد قرار می دهیم.

پودر پسته صادراتی

هم اکنون برای مشاوره، خرید و صادرات پودر پسته با ما در ارتباط باشید.

پودر پسته صادراتی
وقتی که کاملا مغز پسته خشک آن را در آسیاب کن خورد می کنیم برای آسیاب کردن مغز پسته باید صبوری و حوصله به خرج دهید و مدام پسته در حال خورد شدن را هم بزنید تا به روغن اندازی نیافتد پودر پسته را در ظرف درب دار در یخچال به مدت چند ماه میتوانید نگهدارید.

پودر پسته صادراتی

خرید پودر پسته صادراتی

پودر پسته صادراتی

شرکت بازرگانی درینام پودر پسته را با قیمت مقرون به صرفه و به صورت یکدست و بدون واسطه در اختیار خریداران داخلی و خارجی قرار می‌دهد و همین امر سبب شده است که ما در عرصه تولید و پودر پسته با بهترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت نسبت به سایر رقبا رتبه بیشتری را داشته باشیم. پودر پسته به دلیل کیفیت و ارزش غذایی که دارد جزو ارز آور ترین نوع محصولات خشکبار به حساب می آید، کشورهای عربی و اروپایی معمولاً این نوع پسته را جزو غذای روزمره خود می‌دانند.

 

هم اکنون برای مشاوره، خرید و صادرات پودر پسته با ما در ارتباط باشید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.