برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش کره بادام زمینی عمده – شرکت بازرگانی درینام

فروش کره بادام زمینی عمده – شرکت بازرگانی درینام – تولید کننده کره بادام زمینی ارگانیک  و آماده همکاری با تمام کارخانه ها و فروشندگان می باشد .

 

 

 

فروش کره بادام زمینی عمده

 

 

فروش کره بادام زمینی عمده - شرکت بازرگانی درینام

 

 

یکی از محصولات جانبی بادام زمینی کره بادام زمینی می باشد. تولید کره بادام زمینی درجه یک در سال های اخیر در بسیاری از کشور های جهان و به خصوص کشور ما رو به افزایش است اما خرید این محصول یکی از مشکلات و دغدغه های اکثر مشتریان  ما می باشد. برای خرید آسان تر و مطمئن تر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

همان طور که گفته شده امروزه در بسیاری از نقاط کشور کره بادام زمینی در اشکال و با طعم های مختلف تهیه و تولید می گردد. اما تهیه و تولید کره بادام زمینی درجه یک می تواند بسیار برای مشتریان با اهمیت باشد زیرا در کره های بادام زمینی درجه یک ویژگی هایی وجود دارد که میتواند بسیار مفید تر باشد.برای خرید یک کره بادام زمینی درجه یک به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا از شرکت تولید کننده آن اطمینان داشته باشید.

 

 

ویژگی های کره بادام زمینی ارگانیک

 

با وجود کیفیت و همچنین طعم بسیار عالی کره های بادام زمینی می توان تا حدودی به کیفیت و همچنین درجه بندی کره ها پی برد اما از ویژگی های بارز کره بادام زمینی ارگانیک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نداشتن افزودنی ها مختلف
  • داشتن طعم و کیفیت بالا
  • استفاده از بادام های داخلی درجه یک
  • رنگ بسیار مناسب کره
  • استفاده نکردن از شکر در تولید کره
  • داشتن بسته بندی های استاندارد
  • عدم وجود کپک بر روی کره

 

خواص و مزایای کره بادام زمینی :

کره بادام زمینی بدلیل مواد تشکیل دهنده آن دارای خاصیت انرژی زایی بوده و بهمین دلیل برای مصرف صبحانه و حتی وعده های غذایی ورزشکاران توصیه می شود. مواد تشکیل دهنده کره بادام زمینی شامل انواع پروتئین ها فیبر و… است. با خوردن مقدار کمی از کره بادام زمینی در عین تامین کالری مورد نیاز بدن، حس سیری هم به شما دست می دهد و بهمین دلیل در رژیم ه پروتئین، فیبر، ویتامین‌ها، مواد معدی لاغری هم مورد استفاده دارد.

از خواص پزشکی این ماده مغذی می توان از ضد کلسترول، ضد سرطان و ضد سنگ کیسه صفرا بودن نام برد.

 

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.