برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

فروش کلی خلال بادام زمینی بادام هندی

فروش کلی خلال بادام زمینی بادام هندی – یکی از خوشمزه ترین دانه های خوراکی که در آجیل نیز از آن ها استفاده می شود بادام زمینی و بادام هندی است. خواص این دو دانه بسیار زیاد است و برای بدن بسیار ضروری هستند اما نوع دیگر آن ها که در فروشگاه ها دیده می شود خلال بادام زمینی بادام هندی است که بیشتر برای تزئین خوراکی ها از آن استفاده می شود. در این مطلب می خواهیم در مورد کاربرد این خلال ها صحبت کنیم همچنین مواردی دیگر پیرامون آن ها را نیز برای شما بیان می کنیم پس با ما همراه باشید.

فروش کلی خلال بادام زمینی بادام هندی

کاربرد انواع خلال بادام زمینی

دورینام

 همانطور که گفته شد از خلال بادام زمینی بیشتر برای تزئین مواد غذایی و خوراکی ها استفاده می شود. مانند :

  • تزئین کیک ها و شیرینی ها
  • تزئین سالاد ها 
  • تزئین انواع برنج ها

در تمامی این مواد غذایی زمانی که خلال بادام زمینی را بر روی آن ها اضافه می کنید طعم بسیار لذیذی به آن ها می دهد. اما این خلال باید دارای خواص بی نظیری باشد که ما بتوانید از آن استفاده کنید. باید بگوییم بله، خلال بادام زمینی دارای خواص فوق العاده ای است که می خواهیم تعدادی از آن ها را برای شما شرح دهیم.

برای خرید خلال بادام با شرکت دورینام تماس بگیرید

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

در بین دیگر خلال ها دانه ها، بادام زمینی پروتئین بالایی دارد پس به راحتی می تواند نیاز روزانه شما به این ماده مغذی را تامین کند. چربی های موجود در آن از نوع غیر اشباع هستند که برای بدن مفید است همچنین ویتامین هایی مانند E، D، B، A را نیز در خود جای داده است. استفاده از خلال بادام زمینی باعث از بین رفتن درد معده، جلوگیری از لخته شدن خون و بروز سکته و برطرف کردن سرفه ها می شود.

البته ناگفته نماند که از خلال بادام زمینی برای کره گیری نیز استفاده می شود. شما می توانید برای انجام این کار به فروشگاه مراجعه کرده و خلال بادام زمینی کره گیری را خریداری کنید.

این گزینه نیز یکی از انواع کاربرد های خلال بادام زمینی می باشد.

واردات خلال بادام زمینی بادام هندی

واردات خلال بادام زمینی بادام هندی بسیاری از کشور ها که خاک حاصلخیزی در تولید محصولاتی مانند بادام زمینی و بادام هندی دارند نسبت به واردات و صادرات این محصولات نیز اقدام می کنند. بادام زمینی صادراتی می تواند به صورت خلال شده، خام، با پوسته و یا بدون پوسته باشد. واردات آن نیز به همین صورت است. هر دوی آن ها بسته به نوع سفارش کشور مبداء ارسال می شوند. قیمت این دانه ی خوراکی بسیار مقوی نیز مناسب است و شما می توانید آن به صورت فله و یا بسته بندی شده خریداری کنید.

برای خرید خلال بادام با شرکت دورینام تماس بگیرید

مدیر فروش : ماجد فرحانی

آدرس سایت: www.dorinamco.com

مرکز خرید بادام ایران دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.