برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام مامایی تازه

دورینام - مرکز فروش بادام

قیمت بادام مامایی تازه – بادام مامایی از انواع بادام های تولید شده در کشور است که نوع تازه آن در تجارت حرف اول را می زند. طعم و مزه این نوع بادام بسیار خوب بوده و به همین دلیل اغلب در آجیل های مخلوط با کیفیت از این محصول استفاده می کنند. این رقم از بادام پوسته چوبی خیلی سختی دارد. بادام مامایی تازه در سراسر کشور با قیمت مناسب خرید و فروش می شود. با توجه به انواع کیفیت این محصول، قیمت فروش متفاوتی دارند. استفاده از این نوع بادام، به صورت پودر شده و خلالی در شیرینی پزی ها بسیار قابل توجه است.

قیمت انواع بادام مامایی تازه

خواص بادام برای معده

خواص بادام برای معده

با توجه به انواع بادام تلخ و شیرین، خواص هر نوع متفاوت است. بادام شیرین مامایی دارای خواص فوق العاده ای برای بدن مخصوصا معده است. در زیر به چند مورد از ویژگی های این نوع بادام اشاره شده است:

  • ملین
  • تقویت کننده معده
  • درمان زخم های روده
  • تقویت مثانه
  • جلوگیری از اسهال
  • و….

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

این ماده مغذی دارای انواع مواد معدنی و ویتامین ها بوده و مصرف آن در کشور ایران بالا است. به دلیل دیر هضم شدن بادام نباید در خوردن آن افراط کرد.

با مصرف روزانه شیر بادام می توان خاصیت آرام بخش بودن آن را تجربه کرد. همچنین تجربه ثابت کرده است با مصرف شیر بادام زخم های معده را درمان می کند.

بادام شیرین مامایی را به صورت تازه و فله از مراکز فروش خشکبار می توانید تهیه کنید. بادام شیرین را به صورت خام و یا روغن جهت مصارف خوراکی استفاده می کنند.

درمان ورم و التهاب معده با استفاده از بادام مامایی امکان پذیر است.

تهیه ارزانترین انواع بادام مامایی تازه

تهیه ارزانترین انواع بادام مامایی تازه

از ارقام تجاری و صادراتی انواع بادام های تولید شده در کشور، بادام مامایی تازه است. تهیه ارزانترین انواع بادام ها در هر کجای ایران کار سختی نیست و فقط تجربه کافی لازم است.

در زمینه خرید انواع بادام مامایی صادراتی شما نیاز به تجربه کافی در زمینه انتخاب با کیفیت ترین بادام را دارید. این بادام ها در کشور با قیمت ارزان تری نسبت به کشورهای مورد تقاضا عرضه می شود.

با تهیه ارزان ترین نوع این محصول می توانید تجارت موفقی را آغاز کنید. این محصول که به صورت عمده در این مجموعه عرضه می شود را می توانید با قیمت های باور نکردنی خریداری کرده و کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

انواع بادام مامایی تازه در کشور تولید و به صورت بسته بندی شده و یا کیلویی عرضه می شود. هر نوع از این بادام ها قیمت مشخصی داشته و به روز هستند.

 

برای خرید با ما تماس بگیرید

مرکز خرید بادام ایران دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.