برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام درختی با پوست سال ۹۹

بادام درختی با پوست – قیمت بادام درختی با پوست سال ۹۹ – شرکت دورینام، مجموعه ایی تشکیل شده از کشاورزان و تولیدکنندگان عمده بادام پوست کاغذی استان اصفهان و چهار محل و بختیاری هستند، ما در شرکت دورینام بادام پوست کاغذی را با قیمت بسیار مناسب و دسته اول و بدون واسطه در اختیار خریداران قرار می دهیم.

قیمت بادام درختی به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله پوست داشتن و یا بدون پوست بودن آن، کیفیت آن، تازه بودن، نوع بسته بندی، یکدست بودن بادام ها در هر بسته و وزن بادام در هر بسته از عوامل تاثیرگذار در قیمت این بادام ها هستند.

شما می توانید برای مشاهده قیمت بادام درختی با پوست در سال ۹۹ از طریق سایت اقدام کنید و این محصول را برای خود تهیه کنید.برای انجام این کار با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید.

قیمت بادام درختی با پوست سال 99

تفاوت بادام درختی با پوست و بدون پوست

تفاوت بادام درختی با پوست و بدون پوست  بادام یکی از انواع مغزها می باشد که مورد توجه مردم قرار گرفته و متقاضی و مصرف‌کننده بسیار زیادی دارد بادام سرشار از مواد مانند منیزیم، فسفر، روی و کلسیم می باشد.

همچنین دارای مقادیر زیادی از زینک است و همچنین دارای ویتامین c و اسید های مانند امگا ۳ و پروتئینی می باشد.

نکته قابل توجه در مصرف بادام با پوست آن است به طوری که توصیه می‌شود قبل از خوردن بادام سعی کنید آن را خیس کنید پوست بادام حاوی آنزیم های بازدارنده می باشد که مانع جذب مواد مغذی می شود.

اگر بادام را بدون پوست مصرف کنید معده می تواند این مواد را به خوبی هضم و جذب کند ولی اگر با پوست مصرف کنید هضم آن دشوار می‌شود و برای معده سنگین است.

ما در مجموعه بزرگ دورینام تمام قوانین کشورهای مختلف را مورد بررسی قرار داده ایم و می توانیم به تجار و بازرگانان کمک کنیم تا صادرات بادام را با دقت بسیار بالایی انجام دهند این مهم سبب می شود تجارت بازرگانان به صورت پایدار ادامه داشته باشد.

بنابراین مصرف کردن و خوردن بادام بدون پوست بهتر از بادام با پوست است و راحت‌تر نیز جویده می‌شود.

کلاً توصیه می‌شود که آن را به صورت بدون پوست مصرف کنید و همچنین آن را خیس کنید تا با اسید معده تنظیم شود و همچنین از بازگشت این ماده به مری جلوگیری می‌کند.

بادام خیس خورده برای مادران باردار و شیر ده بسیار مفید است.

پوست بادام مانند مانعی برای جذب آهن و روی عمل می کند.

برای جدا کردن پوست بادام شما چند ساعت بادام را در آب جوش بخیسانید یا به مدت یک دقیقه آن را بجوشانید می‌توانند به جدا شدن پوست کمک کند

شرکت پخش عمده بادام پوست کاغذی

شرکت پخش عمده بادام پوست کاغذی معرفی انواع بادام: دو نوع دارد بادام پوست سنگی و بادام پوست کاغذی

در این میان استفاده از بادام درختی با پوست نازک مورد توجه مردم قرار گرفته و متقاضیان زیادی دارد

شرکت ما به عنوان یکی از بزرگترین شرکت پخش بادام پوست کاغذی فعالیت می‌کند و توانست این محصول با کیفیت را در بسته بندی های متنوع و وزن های مختلفی عرضه کنند و متقاضیان زیادی را به مصرف این محصول خوشمزه جذب کند

محصولات تولید شده توسط ما از کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و تازه و یکدست می باشند.

شما می‌توانید برای تهیه محصول با کیفیت به صورت غیر حضوری و آنلاین از سایت اقدام کنید و این محصولات در بسته بندی های متنوعی تهیه کنید.

برای خرید و صادرات بادام پوست کاغذی  قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد تولید و صادرات بادام پوست کاغذی ایران هستیم، چرا که بادام پوست کاغذی و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.

ارتباط با ما:

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت دورینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.