برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام درختی با پوست سبز

بادام درختی با پوست سبز در کیفیت های بالا و قیمت های مناسبی به فروش می رسد که نرخ عمده آن بسیار ارزان و باصرفه می باشد، همچنین به دلیل استقبال زیادی که از آن شده به وفور مورد عرضه قرار می گیرد و مشتریان نیز می توانند آن را به صورت بسته بندی شده و فله ای تهیه کنند.

قیمت بادام درختی با پوست سبز

علت ارزان بودن قیمت بادام درختی پوست سبز

علت ارزان بودن قیمت بادام درختی پوست سبز بادام درختی پوست سبز دارای قیمت های ارزانتر است چون با وجود پوستی که در لایه اول آن وجود دارد وزن بادام بیشتر می شود به همین دلیل ارزانتر محاسبه خواهد شد، علاوه بر این، این بادام هنوز تازه و مرطوب بوده و نم و رطوبت از آن خارج نشده است و همین نیز باعث بالا رفتن وزن آن شده بنابراین قیمت های آن کم تر می باشد.

بادام سبز تازه از درخت چیده شده و از نمونه های نورس می باشد که به دلیل تازه بودن آن از خواص بسیار زیادی برخوردار بوده و خرید آن بسیار باصرفه می باشد، این بادام در اواخر بهار و اوایل تابستان برداشت می شود و به وفور مورد خرید و فروش قرار می گیرد چون طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

بادام درختی پوست سبز در زمانی که هنوز نرسیده و به صورت چغاله است دارای طبع سری می باشد و زمانی که به طور کامل می رسد و پوست آن سفت می شود طبع گرمی دارد، این میوه از خانواده آجیل است که دارای ارزش غذایی بسیار بالایی بوده و مصرف آن برای تمام سنین در هر ذائقه ای مفید می باشد.

فروش عمده بادام تازه درختی بسته بندی شده

فروش عمده بادام تازه درختی بسته بندی شده فروش بادام درختی تازه به صورت عمده و در بسته بندی های متنوع و شکیل انجام می شود که به دلیل تنوعی که در اوزان آن وجود دارد نیاز تمام مشتریان پوشش داده می شود، این محصول در بازار به وفور مورد خرید و فروش قرار گرفته و خریداران زیادی دارد.

قیمت روز بادام نیز بسته به نوسانات بازار و تورمی که وجود دارد متغیر بوده و نرخ ثابتی ندارد و لذا مشتری باید قبل از خرید از نرخ روز آن اطلاع کسب نماید، به طور کلی این محصول بسته به کیفیت و نحوه فروش دارای نرخ های متفاوتی بوده و در صورتی که عمده و بدون واسطه خریداری شود ارزانتر خواهد بود.

بادام درختی سبز بسته به گونه کیفیت های مختلفی دارد که به صورت درجه بندی شده به فروش می رسد و نمونه های درشت و تازه درجه یک و مرغوب است و نرخ های بالاتری دارد، این میوه را به صورت آماده و سفارشی می توان تهیه نمود که خرید سفارشی آن نیز به دلخواه مشتری ارائه می شود.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.