برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام درختی-بادام مامایی

صادرت مغز بادام مامایی

قیمت بادام درختی-بادام مامایی در فصل های مختلف متفاوت است

بادام با پوست و بدون پوست هر ساله نسبت به سال گذشته تغییر چشم گیری پیدا می کند.

این تفاوت قیمت علل متفاوتی دارد که ما قصد داریم در این متن آن را بیان کنیم.

مزارع بادام دورینام

قیمت فروش بادام درختی با پوست در سال ۹۸ و ۹۹

معمولا قیمت بادام درختی با پوست، در کشورهای مختلف از قیمت های متفاوتی برخوردار است که این تنوع وابسته به انواع بادام مختلف می باشد.از مهمترین دلایل تغییر قیمت، حضور تعداد قابل توجهی از تاجران هندی و غیره در ایران برای خرید انواع بادام می باشد.

چرا در ایران بادام مامایی بسیار زیاد تولید می شود؟

در ایران به دلیل اقلیمی بودن مناطق و به دلیل آب و هوای مناسب بادام مامایی بسیار زیاد تولید می شود و این موضوع سبب شده که ارز آوری بالایی برای تجار داشته باشد. 

قیمت بادام مامایی از موارد مختلفی تاثیر می پذیرد.

– هزینه تولید

– هزینه نگهداری

– هزینه برداشت 

– نوسانات نرخ ارز 

اینها مواردی هستند که قیمت بادام مامایی را تحت تاثیر قرار می دهند.

 

برای خرید بادام مامایی، نیاز نیست مسافت زیادی را طی کنید، فثط کافیست با مدیر فروش شرکت دورنیام تماس بگیرید تا تیم ما مشاوره لازم را در زمینه سایر موارد به شما اعلام کند.

کشاورزان از جمله کشاورزان گرامی حاشیه زاینده رود در استان چهارمحال و بختیاری و همچنین اصفهان بسیار تلاش می‌کنند تا در زمینه کشت و فرآوری بادام تاثیر گذار باشند، همین امر سبب می‌شود ما برام باشیم که تلاش کنیم تا محصولاتی که کشاورزان عزیز تولید می کنند را به راحتی به فروش برسانیم و در قبال زحمات آنها قیمت مناسبی را برای محصولات آنها در نظر بگیریم.

کشاورزان و باغداران گرامی از شما دعوت می نماییم برای تسهیل در فروش بادام، با مدیر فروش شرکت دورینام تماس حاصل فرمایید تا شما یکی از تامین کنندگان ما باشید.

دورینام بادام ماماییفروش عمده مغز بادام مامایی

خریداران گرامی اگر به دنبال یک فروشنده عمده مغز بادام مامایی در کشور هستید بهتر است آن را در چهارمحال و بختیاری جستجو کنید. 

چهارمحال و بختیاری یکی از بیشترین تولید کنندگان مغز بادام مامایی در کشور و خاورمیانه و حتی جهان می باشد اگر تعارف را کنار بگذاریم می‌توان گفت که بادام مامایی یکی از گرانترین بادام های جهان می باشد چرا که به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد یکی از مهمترین منابع غذایی هندی ها می باشد و همچنین این موضوع سبب شده است که این بادام با ارزش و ارزآور واقع شود و ما می‌توانیم آن را به صورت عمده برای شما تامین کنیم و در اختیار خریداران و تاجران گرامی جهت صادرات قرار دهیم.

 

 

فروش مرغوب ترین مغز بادام شیرین ماماییصادرات مغز بادام مامایی

مامایی با توجه به مرغوبیت بسیار بالایی که در کشورهای خارجی دارد متقاضیان بسیار زیادی نسبت به سایر بادام ها در سراسر جهان دارد، این مسئله سبب شده است تا صادرات مغز بادام مامایی به صورت چشمگیری افزایش پیدا کند.
به جرات می توان گفت بیشترین ارزآوری در زمینه صادرات بادام مربوط به صادرات مغز بادام مامایی به کشور هند می باشد.
 بارها گفته ایم که کشور نباید به خام ‌فروشی مغز بادام مامایی و مغز بادام های دیگر اکتفا کند، تاکید ما بر استفاده و تدوین صنایع تبدیلی و احداث کارخانه هایی در این زمینه در استان چهارمحال و بختیاری برای ایجاد فرصت های شغلی دیگر در زمینه بادام برای می باشد.
 بادام مامایی در کشورهای دیگر نیز متقاضیانی دارد که نام آنها به شرح زیر می باشد
 – هند
 – ترکیه
 – روسیه
 – کشورهای اروپایی
 – کشورهای عربی
قطع به یقین شرکت دوینام یکی از بزرگترین تولید کننده بادام مامایی، بادام کاغذی، بادام ربیع، بادام شاهرودی و بادام سنگی است، اما با توجه به درخواست های بالا و صادرات این محصولات، طبیعی است که شرکت علاوه بر تولیدات خود از سایر تولیدکنندگان دعوت به عمل آورد. 

جهت خرید انواع مغز بادام و بادام با پوست 

– بادام شاهرودی

– بادام ربیع

– بادام مامایی

– بادام پوست کاغذی

– بادام منقا

یکی مزیت هایی که خرید بادام مرغوب و اعلا را برای تمامی افراد متقاضی و حتی شرکت های تقاضا کننده دارد، خرید به صورت کاملا مستقیم و بی واسطه است یعنی در این نوع از خرید، افراد شاهد افزایش قیمت ها نیستند.با مدیر فروش مجموعه ما ارتباط برقرار کنید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.