برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام زمینی آستانه اشرفیه -شرکت خشکبار و حبوبات درینام

قیمت بادام زمینی آستانه اشرفیه -شرکت خشکبار و حبوبات درینام

بادام زمینی

 

قیمت بادام زمینی آستانه اشرفیه -شرکت خشکبار و حبوبات درینام

بادام زمینی بومی آمریکای جنوبی بوده و بعد ها به مناطق دیگر برده شده است از آنجا که کشور ما بهترین نوع آب و هوایی را برای کاشت انواع خشکبار دارد به بزرگ ترین کشور تولید کننده انواع خشکبار تبدیل شده است . بادام زمینی بوته ای یک ساله است که ارتفاع آن به ۳۰الی۵۰سانت می رسد ودراردیبهشت ماه کاشته می شود وشهریور ماه برداشت می شود.

قیمت بادام زمینی آستانه اشرفیه

 

آستانه اشرفیه بهترین نوع بادام زمینی ایران را تولید می کند و دلیل کیفیت بادام زمینی های این استان مرغوبیت خاک و حاصلخیز بودن آن است .در هر بوته بادام زمینی آستانه حدود ۱۰۰عدد بادام زمینی وجود دارد .به دلیل نوسانات بازار و بالا و پایین بودن نرخ امکان درج قیمت در سایت وجود ندارد جهت اطلاع از قیمت بادام زمینی آستانه اشرفیه با کارشناسان فروش داخلی ما تماس حاصل فرمایید ویا اطلاعات خود را در فرم بالای صفحه درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.شرکت بازرگانی درینام در تامین بادام زمینی آستانه هیچ گونه محدودیتی ندارد.درینام فقط محصولات درجه ۱تولید کرده و به بازار عرضه می کند . قیمت بادام زمینی استانه اشرفیه به دلیل کیفین بالا از بادام زمینی دشت مغان مقداری گران تر است .

فواید بادام زمینی

 

قیمت بادام زمینی آستانه اشرفیه -شرکت خشکبار و حبوبات درینام

بادام زمینی سرشار از مواد مغذی ضروری بدن است.این میوه شگفت انگیز به مقدار فراوانی ویتامین Bویتامین c فیبر منیزیم منگنز فسفر و فیبر دارد و سرشار از پروتئین است و انرژی راست که برای کودکان نیز توصیه می شود البته تعداد کمی از افراد به این میوه حساسیت دارند‌.

انواع محصولات و فرآورده های بادام زمینی آستانه اشرفیه در درینام.

 

۱-بادام زمینی غلاف دار
۲-بادام زمینی بدون غلاف
۳-مغز بادام زمینی با پوست
۴-مغز بادام زمینی بدون پوست
۵-مغز بادام زمینی بوداده
۶-بادام زمینی مخصوص کره گیری
۷-خلال بادام زمینی
۸-پرک بادام زمینی
۹-پودر بادام زمینی

۱۰- درینام در کارخانه خود کره بادام زمینی. نیز تولید می کند

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.