برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام زمینی بدون پوست -شرکت خشکبار و حبوبات درینام

قیمت بادام زمینی بدون پوست -شرکت خشکبار و حبوبات درینام- امین کننده انواع بادام زمینی استانه اشرفیه از جمله بادام زمینی بدون پوست می باشد.

 

 

بادام زمینی

 

قیمت بادام زمینی بدون پوست -شرکت خشکبار و حبوبات درینام

بادام زمینی بوته ای یک ساله است که ارتفاع ان به ۳۰ الی ۵۰ سامتی متر می رسد این گیاه بومی امریکای جنوبی بوده است و بعد ها به مناطق دیگر برده شده است .در ایران بادام زمینی در اسانه اشرفیه و دشت مغان کشت و تولید می شود که از نظر طعم و کیفیت هیچ تفاوتی با نمونه خارجی ندارد .

 

انواع فراورد های بادام زمینی

بادام زمینی به صورت های مختلفی فراوری می شود .در بازار عموما ما بادام زمینی را یا یه صورت غلاف دار و با بدون پوست و بوداده در اجیل ها مشاهده میکنیم  در صوری که بادام زمینی به صورت خلال پودر و پرک شده نیز فراوری می شود .اکنون بازار بادام زمینی های روکش دار بسیار داغ است و طرفداران بسیاری دارد . زیرا این نوع بادام زمینی با روکش هایی از طعم های مختلف تولید  می شود و سبب شده تا کسانی که طعم بادام زمینی را نمی پسندند هم علاقه مند به این نوع بادام زمینی شود.

 

قیمت بادام زمینی بدون پوست

متاسفانه به دلیل نوسانات نرخ بازار امکان درج قیمت فروش عمده بادام زمینی در سایت امکان پذیر نمیباشد .جهت اطلاع از قیمت بادام زمینی بدون پوست عمده با کارشناسان فروش ما از طریق واتساپ یا تماس تلفنی ارتباط برقرار کنید وتمام اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید و یا می توانید اطلاعات خودرا در فرن بالای سایت درج کنید تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

سلامتی قلب بادام زمینی

بسیاری از مردم معتقدند که بادام زمینی به اندازه مغزهای واقعی مانند بادام ، گردو یا بادام هندی ارزش غذایی ندارد. اما در واقع ، بادام زمینی فواید سلامتی یکسانی با آجیل های گران قیمت دارد و نباید از آنها به عنوان یک ماده غذایی مغذی غافل شد.

به دلیل  چربی های اشباع نشده ، گردو و بادام به عنوان غذاهای “مفید برای قلب” توجه زیادی شده است. اما تحقیقات نشان می دهد که بادام زمینی به اندازه آجیل های گران قیمت برای سلامت قلب مفید است.

بادام زمینی با کاهش سطح کلسترول به جلوگیری از بیماری های قلبی کمک می کند. آنها همچنین می توانند از تشکیل لخته های خون کوچک جلوگیری کرده و خطر حمله قلبی یا سکته مغزی را کاهش دهند.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.