برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام زمینی خارجی – بازرگانی درینام

قیمت بادام زمینی خارجی -بازرگانی درینام – وارد کننده بادام زمینی هندی و بادام زمینی نیجریه می باشد جهت کسب اطلاعات نحوه خرید و استعلام قیمت با کارشناسان فروش داخلی شرکت ارتباط برقرار کنید .فروش ما فقط به صورت عمده و تناژبالا  می باشد .

 

 

بادام زمینی خارجی

 

قیمت بادام زمینی خارجی -بازرگانی درینام

 

حجم قابل توجهی از نیاز بازار داخلی از طریق واردات انواع بادام زمینی خارجی تامین می شود.تامین کننده های عمده از روش های مختلفی  جهت واردات ارقام تازه و مرغوب این محصول استفاده می کنند .

کاربرد بادام زمینی در صنایع مواد غذایی از یک طرف و آگاهی روزافزون مردم از خواص بی نظیر آن و افزایش تقاضا برای خرید از سوی دیگر موجب شده تا میزان تولیدات داخلی، جوابگوی نیاز بازار نباشند.
در همین راستا مراکز متعددی به عنوان واردکننده بادام زمینی خام و بوداده فعالیت دارند. آشنایی با قوانین و مقررات گمرکی و اطلاع از نوسانات بازار جهانی، دو عامل مهم در موفقیت فعالین خواهد بود. توجه کنید که این روزها قیمت بادام زمینی خام تحت تاثیر فاکتورهای زیر با روند افزایشی همراه است:

  • کاهش روند واردات
  • افزایش نرخ دلار و ارز مبادلاتی
  • عدم تعادل بین میزان عرضه و تقاضا
  • بالا رفتن هزینه های تولید در داخل
  • افزایش تولید بادام زمینی طعم دار و بوداده

برای خرید بادام زمینی تازه و خام خارجی به قیمت وارداتی و ارزان می توانید از طریق این مرکز اقدام نمایید. نمایندگان پخش عمده و فروش آنلاین به صورت مداوم اطلاعات لازم در مورد میزان واردات، نوع بادام زمینی وارداتی، درجه کیفی و قیمت روز آن را در اختیار خریداران عمده قرار می دهند. کاهش هزینه ها به واسطه خرید مستقیم از تامین کننده آنلاین از جمله مزایای خرید از این مرکز به شمار می آید.

 

تفاوت بادام زمینی ایرانی با خارجی 

بادام زمینی یا پسته شامی به واسطه خواص بی نظیری که دارد نوعی آجیل و خشکبار پرطرفدار و پرمصرف محسوب می شود. از این دانه خوراکی نه تنها جهت عرضه به عنوان آجیل و مصرف نهایی که به عنوان ماده اولیه در صنایع غذایی نیز استفاده می شود. تولید کرم بادام زمینی بیشترین میزان کاربرد آن به شمار می آید. تهیه آجیل های بو داده و طعم دار، به عنوان مغزیجات در صنایع کیک و شیرینی و تهیه روغن از جمله دیگر کاربرد آن در صنایع مختلف محسوب می شوند.

بادام زمینی هندی نسبت به بادام زمینی ایرانی درصد چربی بیش تری داردو نسبت به بادام ایرانی ریز تر است  .

در بازار داخلی مانند دیگر نقاط جهان تقاضا برای خرید بادام زمینی قابل توجه و چشمگیر است. با وجود کشت و تولید عمده انواع بادام زمینی ایرانی، حجم قابل توجهی از نیاز بازار با واردات آن تامین می شود.
چین، ترکیه، هند، امارات متحده عربی و ازبکستان از جمله بزرگترین واردکنندگان انواع بادام زمینی وارداتی پوست دار و بدون پوست به کشور هستند. در این میان سهم کشور چین با واردات حدود ۱۴ هزار تن از این دانه روغنی به کشور، بیشترین از دیگران است.

فروش بادام زمینی خارجی

قیمت بادام زمینی خارجی -بازرگانی درینام

 

ما با فروش انواع بادام های داخلی و خارجی سعی داریم تا مشتریان خود را برای تهیه یک بادام مناسب برای مصرف خود راهنمایی نماییم تا در تمام فصول آنها بتوانند بادام مورد نظر خود را به راحتی و همچنین با قیمت بسیار مناسب تهیه نماییند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید .درینام بزرگ ترین مرکز وارداتی بادام زمینی در ایران می باشد . جهت اطلاع از موجودی و قیما بادام زمینی هندی و خارجی با کارشناسان فروش داخلی ما در ارتباط باشید .

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.