برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام زمینی عمده – درینام

قیمت بادام زمینی عمده – درینام -تولید کننده انواع بادام زمینی آجیلی و کره گیری طبق سلیقه ودرخواست مشتری می باشد برای اطلاع از قیمت روز انواع بادام زمینی در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

 

بادام زمینی

قیمت بادام زمینی عمده - درینام

بادام زمینی یا بادام کوهی، میوه‌ ای محبوب، مغذی و پرخاصیت است. قیمت بادام زمینی، از مهم ترین موارد در هنگام خرید بادام زمینی تازه می باشد. سایت آجیل و خشکبار هفت مغز یکی از بهترین مراکز فروش انواع بادام زمینی درجه یک در کشور می باشد. اگر شما هم به دنبال خرید بادام زمینی تازه برای آجیل خود هستید می توانید با کارشناسان درینام تماس بگیرید تا از آخرین قیمت بادام زميني مطلع شوید.

بادوم زمینی به انگلیسی Arachis hypogaea نامیده می شود و این گیاه بومی آمریکای جنوبی است و از آنجا به نقاط مختلف دنیا صادر میشود. بوته آن یک ساله است که در حدود ۳۰ تا ۵۰ سانتی متر ارتفاع دارد. آب و هوایی گرم برای کشت این گیاه مطلوب می باشد. این میوه آجیلی، منبعی غنی از پروتئین است. ولی از آنجایی که دارای بعضی از آمینو اسیدهای ضروری مانند لیزین، سیستین و متیونین نیست، پیشنهاد میشود که به همراه مواد غذایی مکمل استفاده شود که برای بدنسازان و ورزشکاران مناسب می باشد.

 

قیمت بادام زمینی عمده

قیمت بادام زمینی عمده - درینام

قیمت بادام زمینی 

قیمت بادام زمینی خام، نسبت به آجیل های دیگر مناسب میباشد و از این نظر خرید بادام زمینی خام با پوست، مقرون بصرفه است. بادوم زمینی های آستانه اشرفیه، پارس آباد، مینودشت، خلخال و کرمانشاه به نسبت شهرهای دیگر طعم و مزه بهتری دارد. شما در هر کجای کشور که حضور دارید می توانید در فروشگاه آجیل و خشکبار درینام نسبت به خرید آنلاین انواع بادام زمینی اقدام کنید.

مغز بادام زمینی، به نسبت اندازه ریز و درشت بودنشان و همچنین به نسبت خام و یا بو داده بودن، دارای قیمت های مختلفی است. اگر می خواهید از قیمت روز بادام زمینی مطلع شوید می توانید به آجیل فروشی اینترنتی درینام مراجعه کنید. قيمت بادام زمينی تازه برای هر کیلوگرم مقدار متفاوتی می باشد. شما می توانید برای خرید انواع بادام زمینی خام با کارشماسان فروش داخلی درینام ارتباط برقرار کنید همچنین اگر می خواهید از آخرین قیمت بادام زمینی کیلویی، عمده، فله و … مطلع شوید.

 

کیفیت تنها اولویت در درینام می باشد .

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.