برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام زمینی غلاف دار -شرکت بازرگانی درینام

قیمت بادام زمینی غلاف دار -شرکت بازرگانی درینام-تامین کننده و عرضه کننده بادام زمینی غلاف دار درجه یک استانه اشرفیه به سراسر کشور می باشد.

 

بادام زمینی ایران

 

قیمت بادام زمینی غلاف دار -شرکت بازرگانی درینام

 

 

بادام زمینی در ایران در مناطق شمالی کشت و تولید میشود .بهترین نوع بادام زمینی به استانه اشرفیه گیلان اختصاص دارد البته ناگفته نماند که بادام زمینی دشت مغان اردبیل دست کمی از بادام استانه ندارد و به قیمت مناسب تری به فروش می رسد.این گیاه بوته ای یک ساله است که به ارتفاع ۳۰ الی ۵۰ سانتی متر نیز می رسد . در ایران حدود دو هزار هکتار اراضی بادام زمینی کشت می شود .در هر بوته از این گیاه تقریبا صد عدد بادام زمینی تولید می شود.

 

قیمت بادام زمینی غلاف دار

 

قیمت بادام زمینی غلاف دار -شرکت بازرگانی درینام

شرکت خشکبار درینام به دلیل خرید بی واسطه ازکشاورز تمام محصولات خودرا به قیمت مناسب تری وارد بازار میکند وبه دست مشتریان خود می رساند .

بادام زمینی نیز مانند تمام محصولات این شرکت از کشاورزان استانه خریداری کرده و در کارخانه فراوری میشود .جهت اطلاع از قیمت با کارشناسان فروش داخلی ما تماس حاصل فرمایید .کارشناسان فروش ما شبانه روزی پاسخگو هستند .

 

 

چرا درینام

۱- درینام فقط در حوضه محصول تولید داخلی فعالیت میکند ومحصولات تولیدداخلی را خرید وفروش میکند .

۲-درینام تنها از کشاورزان خرید میکند تا محصولات خودرا بی واسطه به دست شما برساند.

۳-مشتریان درینام می توانند در صورت نارضایتی از بار ارسالی خود تا سه روز بار را عودت داده و مبلغ پرداختی خود را پس بگیرند .

۴- درینام جهت اسودگی خاطر مشتریان تناژ بالا تمام مراحل تولید بسته بندی و بار کشی محصول مشتری را به صورت زنده و انلاین انجام می دهد .

۵- درینام فقط محصول درجه یک و باکیفیت تولید میکند و به دست مشتریان خود می ساند.

 

شما می توانید ما رادر واتساپ و اینستگرام دنبال کنید و با مشتریان درینام ارتباط برقرار کنید .تمام تلاش مجموعه درینام رسیدن بار با کیفیت ودرجه یک با قیمت مناسب به دست مردم عزیز ایران می باشد چون مردم ما لایق بهترین ها می باشند .

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.