برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام زمینی فله -شرکت بازرگانی درینام

قیمت بادام زمینی فله -شرکت بازرگانی درینام-تامین کننده وعرضه کننده بی واسطه و مستقیم  انواع فراورده های بادام زمینی استانه اشرفیه  می باشد .

 

 

بادام زمینی

 

قیمت بادام زمینی فله -شرکت بازرگانی درینام

 

گیاه بادام زمینی بوته ای یک سالهاست که ارتفاع ان از ۳۰ الی ۵۰ سانتی متر رشد میکند میوه این گیاه در زیر خاک است .زمان کاشت بادام زمینی اوایل اردیبهشت ماه وزمان برداشت ان تا اوحر شهریور ماه طول میکشد .در ایران عزیز ما که سرزمین تولید انواع خشکبار در ایران است بادام زمینی در استانه اشرفیه و دشت مغان کشت و تولید می شود .

 

فروش انواع بادام زمینی و فراورده های ان در شرکت درینام

شرکت بازرگانی درینام بادام زمینی غلاف دار را از کشاورزان استانه اشرفیه خریداری کرده و در کارخانه خود به شکل های مختلفی و فراوری نموده و به دست شما مشتریان گرامی می رساند .

انواع محصولات بادام زمینی درینام

۱- بادام زمینی غلاف دار

۲ بادام زمینی بدون غلاف ( مغز خام)

۳-بادام زمینی اجیلی

۴-بادام زمینی مخصوص کره گیری دو اتیشه

۵-خلال بادام زمینی

۶-پودر بادام زمینی

۷-پرک بادام زمینی

 

قیمت بادام زمینی فله

 

قیمت بادام زمینی فله -شرکت بازرگانی درینام

جهت اطلاع از قیمت بادام زمینی فله با کارشناسان فروش داخلی ما تماس حاصل فرمایید ویا اطلاعات خود را در سایت درج کنید تاما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم .متاسفانه به دلیل نوسانات بازار از گذاشتن قیمت عمده در سایت معذوریم.کارشناسان ما شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستند .

 

ایا مصرف بادام زمینی در دوران بارداری ضرر دارد؟

 

ترس از آلرژی دلیل اصلی خودداری از بسیاری از خانمها از مصرف بادام زمینی در دوران بارداری است. حدود یک چهارم مادران باردار  به بادام زمینی حساسیت دارند – برخی از آلرژی ها در دوران بارداری بروز می کنند ، در حالی که برخی از زنان از کودکی خود حساسیت دارند. تا زمانی که مادر حساسیت اثبات شده ای به بادام زمینی نداشته باشد ، هیچ مدرکی ثابت نشده است که خوردن بادام زمینی (یا هر ماده غذایی حاوی آنها مانند میله های گرانولا ، غلات و غیره) بر شما یا کودک در معرض خطر آلرژی تأثیر بگذارد.
بنابراین ، اگر خودتان آلرژی ندارید ، می توانید در دوران بارداری از بادام زمینی استفاده کنید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.