برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام زمینی ۹۹- شرکت خشکبار درینام

قیمت بادام زمینی ۹۹- شرکت خشکبار درینام-عرضه کننده مستقیم انواع خشکبار و حبوبات با کیفیت و ارزان از سر زمین های کشاورزی به دست شما مشتریان گرامی می باشد

 

 

بادام زمینی

 

قیمت بادام زمینی 99- شرکت خشکبار درینام

 

بادام زمینی بومی امریکای جنوبی بوده است و بعد ها به کشور های دیگر برده شده است .ارتفاع این گیاه به ۳۰ الی ۵۰ سانتی متر می رسد هر بوته بادام زمینی در بهترین شرایط کشت حدودا ۶۰ الی ۹۰ دانه بادام زمینی دارد . این گیاه برای رشد به اب و هوای گرم نیاز  دارد وتا دمای ۲۵ درجه سانتی گراد را می تواند تحمل کند.

بادام زمینی در ایران

بادام زمینی در ایران در استانه اشرفیه  ودشت مغان پارس اباد نولید و کشت می شود .وسالانه حدود ۲ هزار هکتار از اراضی استانه اشرفیه را بادام زمینی کشت می شود .این مناطق دارای خاک و اب و هوای مناسب کشت بادام زمینی هستند .در بازار داخلی بادام زمینی هندی به قیمت بالایی فروخته می شود در صورتی طعم ومزه بادام زمینی تولید داخلی با ذایقه مردم ایرانی سازگار تر است و طعم بسیار لذیذ تری دارد .

 

 

قیمت بادام زمینی ۹۹

 

قیمت بادام زمینی 99- شرکت خشکبار درینام

 

قیمت بادام زمینی ۹۹ بستگی به نرخ روز بازار دارد . نوسانات نرخ بازار متاسفانه همه صنف های داخلی را دچار تحول و سردرگمی کرده است . بادام زمینی نیز از این قایده مستثنا نیست با بالا و پایین امدن دلار کشاورزان قیمت محصول خودرا روزانه تغییر می دهند و سبب شده تا قیمت بادام زمینی در سال ۹۹ مدام در حال تغییر باشد جهت اطلاع از قیمت روز بازار بادام زمینی با کارشناس فروش داخلی ما نماس حاصل فرمایید .

 

 

نحوه خرید بادام زمینی

جهت خرید و ثبت سفارش کافیست شما با کارشناسان فروش شرکت درینام تماس ذحاصل فرمایید و یا اطلاعات خود رادر فرم بالای سایت درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند .

 

 

شرکت خشکبار و غلات درینام

 

مجموعه ما با خرید مستقیم محصولات خود از کشاورز و فراوری ان ها با کمک ماشین الات به روز در کارخانه  همیشه سعی و تلاش خود را کرده تا محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مشتریان خود برساند.

 

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.