برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام مامایی برای صادرات در سال ۱۳۹۹

قیمت بادام مامایی برای صادرات در سال ۱۳۹۹ – ایران کشوری است که از نظر تولید محصولات کشاورزی بسیار غنی است و با برنامه ریزی مناسب می توانیم این محصولات را به کشورهای دیگر صادر کنیم.

از مهمترین این محصولات می توان به بادام مامایی ، انواع بادام مامایی اشاره کرد. بادام درختی ایرانی با کیفیت بالا بادام مامایی است. که سالانه بازرگانان زیادی را از ایران به هند می فرستد.

بادام مامایی مانند گردو و پسته از جمله مغزهای خوشمزه ای است که فواید زیادی نیز برای سلامتی دارد. بادام از میوه درخت بادام تهیه می شود. نام علمی مامایی است و بومی خاورمیانه، ایران است.

قیمت بادام مامایی برای صادرات در سال ۱۳۹۹
این مغزهای خوشمزه دارای خواص درمانی بسیاری نیز هستند که در ادامه به برخی از خواص بادام مامایی اشاره خواهیم کرد.

بادام مامایی خوراکی است. که به عنوان چاشنی استفاده می شود. بادام معمولاً به صورت خام مصرف می شود ، اما می تواند در سالاد و سایر غذاها باشد. شیر بادام جایگزین خوبی برای شیر گاو است. می توانید با معده خالی استفاده کنید. خوردن بادام با معده خالی می تواند میزان و سرعت مواد مغذی آن را در بدن افزایش دهد.

همچنین می توانید بادام را شب خیس کرده و صبح روز بعد میل کنید. بادام مامایی بعنوان یک چاشنی شگفت انگیز در برخی غذاها استفاده می شود. در مقایسه با سایر مغزها ، بادام مامایی سرشار از مواد مغذی و ترکیبات مفید است.

بادام منبع غنی ویتامین E ، کلسیم ، فسفر ، آهن و منیزیم ، پروتئین ، فیبر ، منگنز ، چربی های سالم مورد نیاز بدن است. همچنین حاوی سلنیوم ، مس و نیاسین است.

بادام به عنوان میان وعده عالی است زیرا از مواد مغذی و ویتامین های مورد نیاز بدن شما برخوردار است.
بادام مامایی به دلیل ارزش درمانی بالا و طعم خوب ، رژیم غذایی بسیاری از افراد است.

صادرات بادام مامایی به هند

قیمت بادام مامایی برای صادرات در سال ۱۳۹۹

بادام مامایی بهترین بادام ایران است. به همین دلیل است که بیشتر بادام مامایی ایران به هند صادر می شود. این بادام رنگ روغن و طعم بی نظیری دارد. به همین دلیل به آن مامایی، قیمت بادام مامایی گفته می شود که می توان آن را مادر بادام های دیگر نامید. زیرا تمام خواص مثبت بادام دیگر را دارد.

اگر صادر کننده مغز بادام مامایی یا بادام دیگر هستید ، شرکت ما در صادرات و خرید و فروش بادام به شما کمک زیادی خواهد کرد و می توانید در زمینه تولید ، فروش و صادرات بادام همکاری بسیار خوبی با ما داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت بادام مامایی برای صادرات در سال ۱۳۹۹ با ما تماس بگیرید.

نام: مهندس فرحانی

تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.