برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام مامایی سامان صادراتی

قیمت بادام مامایی سامان صادراتی خرید عمده و فله – شرکت بازرگانی درینام مغز بادام مامایی سامان را به قیمت مقرون به صرفه در اختیار خریداران قرار می دهد. بادام مامایی بهترین بادام مامایی سالم در سراسر جهان هستند.

قیمت بادام مامایی سامان قیمت بادام مامایی سامان قیمت بادام مامایی سامان قیمت بادام مامایی سامان

قیمت خرید عمده بادام مامایی سامان

ما از ۲۰ سال گذشته یکی از بهترین تولید کنندگان و صادر کنندگان مغز بادام مامایی هستیم. محصولات ما به دلیل سازگاری در کیفیت و تولید در حاشیه زاینده رود همیشه با قیمت در اختیار مشتریان ایرانی و هندی قرار گذاشته ایم.

بهترین کیفیت بادام مامایی (mamra almonds) را با چند گرید و سایز مختلف را از ما بخواهید، تیم پشتیبانی ما پاسخگو شما است. قیمت بادام مامایی سامان

 

برای مشاوره، خرید، سفارش و صادرات بادام مامایی سامان با ما در ارتباط باشید .


بادام مامایی حاوی بسیاری از چربی های سالم ، پروتئین ها ، فیبرهای منیزیم و غیره است. سطح پایین گلوکز خون ، فشار خون را کاهش می دهد و سطح کلسترول را در مزایای بادام مامایی برای سلامتی افزایش می دهد. بادام مامایی می توانند اشتها را کاهش دهند و باعث کاهش وزن شوند. قیمت بادام مامایی سامان

قیمت بادام مامایی سامان
بادام مامایی بی نظیر سامان و بن را امتحان کنید که برای سلامتی و قدرت شما پر از فایده است. رنگ بادام مامایی طلایی و کرم است و از لحاظ بو، طعم و مزه بی نظیر است، بادام مامایی در ۶ سایز مختلف و عرضه میشود. ما بادام مامایی را سرند کرده و به صورت سرت شده در اختیار خریداران قرار میدهیم.


بیشترین کیفیت و بهترین ارزش غذاییرا بادام مامایی ایران دارد، بادام مامایی ایران به دلیل مزایای سلامتی و طعم بی نظیر مشهور است، بادام مامایی غنی ترین ماده مغذی در میان انواع بادام محسوب می شود، بادام مامایی منبع غنی پروتئین ها ، مواد معدنی و ویتامین ها است.


مغز بادام مامایی بسیار غنی از مواد مغذی است و حاوی پروتئین ، مس ، نیاسین ، منیزیم ، فیبر ، ویتامین E و سلنیوم است، بادام مامایی باید در جای خشک و خنک نگهداری شود.

قیمت بادام مامایی سامان

معرفی بادام مامایی

درصد خلوص درصد
از نظر بهداشتی ۱۰۰% مورد است سازمان غذا و دارو
ماندگاری بالا
قیمت رقابتی در بازار

شرکت درینام عرضه کننده بادام مامایی شهرکرد ، چهارمحال بختیاری است و یکی از پیشروترین فروشندگان محصولات ذکر شده می باشد. ما مغز بادام مامایی با کیفیت عالی ایرانی را با کیفیت بالا در اختیار خریداران قرار میدهیم.

 

برای مشاوره، خرید، سفارش و صادرات بادام مامایی سامان با ما در ارتباط باشید .


کشت بادام مامایی ماهیتی ارگانیک دارد. بادام مامایی شیرینی بیشتری نسبت به سایر محصولات دارد. بادام مامایی در آمریکا موجود نیست و به طور انحصاری از ایران وارد می شود. مامرا تنها ۴٪ از عرضه بادام جهان است بنابراین به طور طبیعی عرضه کمتری قیمت را بالا نگه می دارد.

قیمت بادام مامایی سامان
بسته بندی: بسته بندی معمولی ما ۱۰ یا ۱۲٫۵ کیلوگرم در کارتن است. در صورت درخواست ، می توان بادام را در بسته بندی های مختلف بسته بندی و ارائه نماییم.

قیمت بادام مامایی سامان
ذخیره سازی: بادام طبیعی بسته بندی شده را می توان در بسته های باز نشده در یک مکان تاریک و خنک تا دو سال نگهداری کرد. بادام بو داده باز نشده را می توان با شرایط مشابه حداکثر تا یک سال نگهداری کرد. هر دو در یخچال حتی بیشتر دوام خواهند داشت.

 

فروش بادام مامایی سامان و بن

سامان و بن منبع اصلی تولید بادام مامایی جهان هستند، چهارمحل بختیاری با توجه به مجاورت با زاینده رود منبعی بسیار غنی از خاک حاصل خیز و آب شیرین را دارد، درختان بادام مامایی سامان و بن در بهترین شرایط اقلیمی، آب و هوایی و منابع طبیعی قرار گرفته اند و این مهم سبب شده است که درختان بادام مامایی سامان و بن در چهارمحال بختیاری بی نظیر باشند.

 

بادام مامایی که در سامان و بن تولید میشود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و قطعا ۱۰۰% شیرین است و از طعم، بو و رنگ ایده آلی برخوردار است.

 

بهترین بادام مامایی جهان در سامان و بن تولید میشود و ما تولید کننده و صادر کننده بادام مامایی اعلا هستیم. بادام مامایی از ارزش صادراتی بالایی برخوردار است و ارز آورترین بعد از نفت و پسته است.

 

ما در مجموعه درینام مغز بادام ماماییی را تولید کرده و با قیمت مقرون به صرفه در اختیار خریداران قرار می‌دهیم، یکی از مهمترین دلایل اینکه قیمت مغز بادام مامایی تولید شده توسط ما مناسب می باشد این است که ما بادام مامایی را به صورت مستقیم و بدون واسطه از کشاورزان خریداری کرده و طبق نیاز مشتریان آن را آماده و در اختیار خریداران قرار می دهیم.

 

برای مشاوره، خرید، سفارش و صادرات بادام مامایی سامان با ما در ارتباط باشید .

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.