برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام مامایی سامان و بن

قیمت فروش مغز بادام درختی خام

قیمت بادام مامایی – برای خرید بادام مامایی با کیفیت بالا و درجه ۱ و قیمت بدون واسطه با شرکت بازرگانی درینام تماس بگیرید. بادام مامایی از جمله دانه های پر طرفدار و پر خاصیتی است که نیاز به مصرف روزانه آن در خیلی از رژیم های غذایی احساس می شود، با این‌حال بسیار حائز اهمیت است که این بادام، بادام درختی ارگانیک باشد که حاوی تمام خواص مورد نیاز بوده و در عین حال حاوی مواد شیمیایی حاصل از کود های نامرغوب و شرایط کشت نامناسب نباشد‌.

 

فروش بادام مامایی

قیمت بادام مامایی
مرغوبترین نوع بادام درختی در ایران بادام مامایی است در استان چهارمحال و بختیاری و در حاشیه زاینده رود تولید می شود، اگر بخواهیم به مناطق مهم تولید بادام مامایی در ایران اشاره کنیم سامان بن چهارمحال و بختیاری شهرکرد و اصفهان اشاره کنیم. شرکت بازرگانی درینام مغز بادام مامایی سامان را به قیمت مقرون به صرفه در اختیار خریداران قرار می دهد. بادام مامایی بهترین بادام مامایی سالم در سراسر جهان هستند.


هم اکنون برای خرید عمده مغز بادام مامایی با ما در ارتباط باشید.

معرفی بادام مامایی 

برای تهیه بادام مامایی درجه یک صادراتی اصل و ارگانیک می توانید با ما در تماس باشید و ضمن اطمینان از درجه یک بودن این محصول، بادام طبیعی شیرین و البته ارگانیک و سالم تهیه کنید و برای سلامتی خود و مشتریان خود قدمی مناسب بردارید.

روش های شور کردن مغز بادام

به جرات می‌توان گفت که گرانترین نوع بادام درختی بادام مامایی ایران است، بادام مامایی یک محصول صادراتی است، بادام مامایی به کشورهای مختلفی از جمله ترکیه، روسیه، هند، مالزی، چین، ایتالیا و کشورهای عربی صادرات میشود.


مغز بادام مامایی حاوی مقادیر متفاوتی از آمیگدالین است، یک دی گلوکوزید است که در پاسخ به خرد شدن هسته و قرار گرفتن در معرض آب یا بزاق به سیانید هیدروژن و بنزالدهید تجزیه می شود. فنوتیپ های بادام بسته به غلظت آمیگدالین در هسته ، شیرین (بدون تلخ) مشخص می شوند. به دلیل محتوای آمیگدالین زیاد، مغز بادام مامایی منبع قابل توجهی از بنزالدئید است ، که یک ماده طعم دهنده مهمی است که به عنوان روغن بادام یا جوهر بادام نیز شناخته می شود.


با این حال ، بیشتر تولید کنندگان بر روی بادام مامایی تمرکز دارند و محبوبیت بادام مامایی در مقایسه با سایر مغزها در سالهای اخیر افزایش یافته است. بادام مامایی با تولید بیش از ۵۰۰۰ تن در سال بهترین بادام تولیدی است که به طور گسترده در سامان و بن تولید می شود. استان چهارمحال بختیاری بزرگترین منطقه پرورش بادام مامایی در جهان است که ۸۱ درصد از بادام مامایی جهان را تولید می کند. تولید بادام عای مختلف پس از ایران شامل استرالیا (۷٪) ، اسپانیا (۴٪) ، آمریکا (۱٪) و تونس (۱٪). (۶) در ایالات متحده تولید میشود.

قیمت بادام مامایی

هم اکنون برای خرید عمده مغز بادام مامایی با ما در ارتباط باشید.

قیمت بادام مامایی
کیفیت خوردن بادام مامایی تحت تأثیر عوامل مختلفی از جمله رشد فیزیولوژیکی مغز بادام در مزرعه ، شرایط برداشت و پوسته بادام و شرایط فرآوری و نگهداری قرار دارد. مغز بادام در پوسته احاطه شده توسط یک پوسته ایجاد می شود. با بالغ شدن هسته ها ، پوسته خشک شده و شکافته می شود و باعث می شود مغز درون پوسته قبل از برداشت به طور طبیعی خشک شود.

قیمت بادام مامایی
در ایران ، بادام با تکان دادن مکانیکی درختان برداشت می شود تا درختچه های رسیده و شکافته شده را به زمین بکشد ، جایی که اجازه می دهد ۸-۱۰ روز قبل از جمع آوری خشک شود. بادام برداشت شده سپس با عبور از یک سری غلتک ، به تاسیسات پوسته پوسته و پوسته منتقل می شود. قیمت بادام مامایی

قیمت بادام مامایی
شرکت بازرگانی درینام بادام و مغز بادام مامایی تولیدی اصفهان را به صرفه و به صورت یکدست در اختیار خریداران داخلی و خارجی قرار می‌دهد، منشا اصلی بادام مامایی چهارمحال و بختیاری است. هم اکنون شما خریداران گرامی می توانید جهت خرید مغز بادام مامایی به صورت یکدست و قیمت مقرون به صرفه از فروشنده اصلی آن با تیم پشتیبانی درینام تماس حاصل فرمایید.
قیمت بادام مامایی

هم اکنون برای خرید عمده مغز بادام مامایی با ما در ارتباط باشید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.