برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام مامایی سامان و بن

قیمت بادام مامایی سامان و بن – یکی از دغدغه های ما فروش و تامین بادام مامایی با قیمت مناسب بوده است و همیشه این مهم ما را بر آن داشته است تا بادام مامایی را بدون واسطه از کشاورزان خرید کرده و به قمیت مقرون بصرفه و کیفیت درجه یک در اختیار خریداران قرار دهیم. یکی از مهمترین دلایلی که ما همیشه مورد تایید و انتخاب مشتریان داخلی و مشتریان بازار خارجی قرار گرفته ایم این است بادام مامایی را با بادام ربیع قاطی و میکس نمی کنیم و بادام را به صورت یکدست به دست مشتریان میرسانیم.

 

هم اکنون برای خرید عمده مغز بادام مامایی با ما در ارتباط باشید.

 

صادرات مغز بادام مامایی به هند

شرکت درینام

ایران بهترین و بزرگترین تولید کننده و صادر کننده مغز بادام مامایی است و هند بهترین و بزرگترین مشتری و وارد کننده مغز بادام مامایی است. وقتی این دو بازار عرضه و تقاضا را در کنار هم قرار می دهیم به این نتیجه میرسیم که صادرات مغز بادام مامایی بیشترین میزان ارز آوری را برای کشاورزان خواهد داشت و این مهم سبب می شود تا عمده مغز بادام مامایی تولید شده به هند صادرات شود.

 

طعم و مزه بادام مامایی عالی و دلچسب است، و این مهم سبب شده است درخواست مشتریان هندی برای بادام مامایی افزایش پیدا کند، رنگ بادام مامایی کرم  و طلایی است و دارای مغزی ترد و و نیمه سفت است.

 

بادام مامایی  در گریدهای زیر عرضه میشود:

 1. A5
 2. A4
 3. A3
 4. A2
 5. A
 6. mini
 7. EB
 8. EBS

بادام مامایی بعد از تبدیل شدن به مغز از سایزهای ۸۰ و ۹۰ دانه تا ۱۵۰ دانه عرضه میشود، نکته قایل توجه آن است که قیمیت مغز بادام مامایی با توجه به اندازه مغز آن مشخص و تعیین می گردد.

 

بادام مامایی یکی از بهترین انواع بادام است که معمولاً بیشتر مصرف می شود، در اشکال مختلف و در فرهنگ های مختلف هند مورد استفاده قرار می گیرد ، از خوشمزه ترین بادام ها است. که در مراسم های مهم عروسی، دیوالی، پوجا دورگا یا هر مناسبت فرخنده دیگر استفاده میشود.

 

 1. بادام مامایی از خاور میانه و ایران وارد می شود.
 2. بادام مامایی به طور طبیعی کشت می شود و بنابراین ارگانیک است.
 3. بادام مامایی از سایر انواع بادام نازک تر است.
 4. بیشترین میزان فیبر ، کربوهیدرات و روغن را داشته و از این رو سالم ترین هستند.
 5. این ماده حاوی کلسترول خوب ، LDL (کلسترول بد) را کاهش می دهد و خطر بیماری های قلبی را کاهش می دهد.
 6. منبع غنی از ویتامین E ، منبع غنی از آنتی اکسیدان ها ، بادام برای پوست و قلب شما مفید است.
 7. منبع غنی پروتئین، B کمپلکس و سایر مواد معدنی.
 8. روغن بادام پوست سر را تغذیه می کند و کیفیت مو را بهبود می بخشد.
 9. مصرف بادام مامایی همه ، به ویژه برای کودکان در حال رشد ، دیابتی ، بیماران قلبی ، زنان باردار ، بیماران آلزایمر ، بدنسازان توصیه می شود.

 

شما میتوانید برای خرید عمده مغز بادام مامایی با کارشناسان و تیم فروش شرکت درینام در ارتباط باشید، ما بادام مامایی را با قیمت مناسب و کیفیت اعلا و بدون مخلوط و تضمین کیفیت در اختیار مشتریان داخلی و خارجی قرار میدهیم. قیمت بادام مامایی قیمت بادام مامایی قیمت بادام مامایی

 

هم اکنون برای خرید عمده مغز بادام مامایی با ما در ارتباط باشید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.