برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام مامایی صادارتی

قیمت بادام درختی شور بدون پوست

قیمت بادام مامایی صادارتی – شرکت دورینام بادام مامایی درجه را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به خریداران ارائه می کند.

 

صادرت مغز بادام مامایی

بادام مامایی یکی از با کیفیت ترین و مرغوب ترین بادام های ایران میباشد، بادام مامایی از بادام های تجاری و صادراتی ایران ایران است. بادام مامایی به کشورهای مختلف از جمله هند، روسیه، ترکیه و سایر کشورها صادرات می شود. پوست بادام مامایی از نوع سخت می باشد و معمولا به صورت مغز به فروش می رسد. برای خرید بادام مامایی با شرکت دورینام تماس بگیرید.

قیمت بادام مامایی با پوست:

معمولا قیمت بادام مامایی با پوست بر حسب میزان مغز آن محاسبه می شود.هر چه میزان مغز بادام مامایی بیشتر باشد معمولا قیمت ان نیز بالاتر است. برای تعیین میزان مغز بادام ابتدا آن را کیل گیری می کنند و نسبت به میزان کیلی که میدهد بادام مامایی را قیمت گذاری می کنیم. بادام مامایی از چند سایز مختلف تشکیل می شود و همچنین سایز بندی روی قیمت بادام مامایی تاثیر بسزایی دارد.

دورینام مرکز بادام ایران

مزارع بادام دورینام

با مامایی از ارقام متوسط و دیر گل است، بادام مامایی دارای میوه ایی زود رس است و همچنین در اوایل اردیبهشت برداشت می شود. محل اصلی تولید بادام مامایی استان چهارمحال و بختیاری و حاشیه زاینده رود است. با توجه به اینکه استان اصفهان از آب و هوایی خوب و حاصلخیزی برخوردار است، بهترین نقطه برای تولید بادام ایران به حساب می آید. 

بازرگانان و تاجران گرامی می توانند خرید عمده بادام مامایی را با مجموعه دورینام تجربه کنند. ما تئولید کننده و توزیع کننده عمده بادام مامایی صادراتی هستیم و با افتخار در خدمت خریدارن گرامی هستیم.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

 

دورینام بازار بادام ایران است

مجموعه دورینام همواره آماده ارائه بهترین محصولات به مشتریان، همکاران، تولید کنندگان این محصول می باشد. برای کسب اطلاعات  بیشتر با ما تماس بگیرید…

راه های ارتباطی

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس سایت: www.dorinamco.com

مرکز خرید بادام ایران دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.