برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

صادرات بادام محب به کویت

صادرات بادام به کویت

ما در مجموعه بزرگ درینام تولید کننده، توزیع کننده و صادر کننده اصلی بادام محب در ایران و خاورمیانه هستیم و با افتخار در خدمت مشتریان داخلی و خارجی هستیم. کشور کویت با توجه به اینکه جز کشورهای است که محصولات لوکس مصرف می‌کند، و با توجه به اینکه بادام محب یک محصول لوکس آجیلی است، کشور کویت بزرگترین وارد کننده بادام محب است و بهترین نوع مصرف را دارد، چرا که پوست نازک و شکننده آن این محصول را محبوب مصرف کنندگان کرده است.

برای خرید عمده و کسب اطلاع از قیمت بادام محب با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ و یا ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱ تماس بگیرید، مشاوران ما علاوه ارائه قیمت کاملترین توضیحات برای بهترین خرید را تقدیم حضورتان می‌نمایند.

بادام محب همان بادام منقا و پوست کاغذی است که در استان‌های مختلف آن را با نام های مختلفی می‌شناسند.

محل اصلی تولید بادام محب، شهرکرد، سامان، بن و ۳۲ روستای بزرگ دیگر این مناطق است.

——-

صادرات بادام محب به کویت

صادرات بادام به کویت

کشور کویت با توجه به اینکه جز کشورهای است که محصولات لوکس مصرف می‌کند، و با توجه به اینکه بادام محب یک محصول لوکس آجیلی است، کشور کویت بزرگترین وارد کننده بادام محب است و بهترین نوع مصرف را دارد، چرا که پوست نازک و شکننده آن این محصول را محبوب مصرف کنندگان کرده است.

ما نیز در شرکت تولیدی درینام، بادام محب را تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم. افتخار ما تولید و عرضه بی واسطه است. برای خرید و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

برای خرید عمده و کسب اطلاع از قیمت بادام محب با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ و یا ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱ تماس بگیرید، مشاوران ما علاوه ارائه قیمت کاملترین توضیحات برای بهترین خرید را تقدیم حضورتان می‌نمایند.

معرفی بادام محب (پوست کاغذی)

بادام محب دارای پوستی شکننده و نازک است و این موضوع این بادام را تبدیل به یک خشکبار پر مصرف کرده است.

بادام محب در طعم های مختلفی فرآوری و مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای مثل بادام محب را در طعم‌های شور، زعفرانی، دارچینی و… فرآوری و در بازار عرضه می‌شود.

برای صادرات این محصول از مدل خام آن استفاده می‌شود.

ما در مجموعه درینام بادام محب را در مزارع خود تولید و به صورت ارگانیک در بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم، بخش قابل توجهی از محصولات ما پس از آزمایشات متعدد میزان آفلاتوکسین آنها صفر اعلام شده است و این یعنی کلیه محصولات ما تمام ارگانیک هستند.

امروزه بهترین و سریعترین روش خرید، خرید اینترنتی است، ما نیز تمام خریدها را ثبت و در اسرع وقت در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهیم. برای خرید عمده بادام محب با شماره ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ و یا ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱ تماس بگیرید، مشاوران ما علاوه ارائه قیمت کاملترین توضیحات برای بهترین خرید را تقدیم حضورتان می‌نمایند.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.