برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت بادام محب عمده

بادام محب عمده – قیمت بادام محب عمده – یکی از انواع آجیل های بسیار خوشمزه و مغذی بادام محب می باشد. این محصول به صورت عمده در بازار توزیع می شود. میزان آشنایی شما با مشخصات این نوع بادام چیست و آیا می دانید چه میزان پروتئینی در این نوع محصول وجود دارد و چگونه می توان از قیمت روز بادام محب عمده در بازار مطلع گردید؟

بادام محب چقدر پروتئین دارد؟

بادام محب یکی از محصولات و دانه‌های گیاهی بوده که همچون سایر انواع این دانه ها از نظر مواد مغذی بسیار غنی می باشد. هر چند یکی از شاخصه های بسیار مهم این بادام بالا بودن میزان اسیدهای چرب غیر اشباع آن است اما پروتئین بالای آن نیز قابل توجه است.

پروتئین یکی از انواع مواد مغذی موجود در این بادام بوده و مقدار آن نسبت به بسیاری از دانه‌های گیاهی بالاتر است. میزان پروتئین موجود در این بادام بیشتر از انواع دیگر  بادام درختی و تخمه آفتابگردان بوده و به همین دلیل مصرف آن به خصوص برای ورزشکاران جهت پرورش عضلات بسیار مفید است.

این بادام چیزی در حدود ۲۵ گرم به ازاء هر ۱۰۰ گرم از این محصول پروتئین دارد و یا به عبارت دیگر میزان پروتئین آن حدود ۲۵ درصد است.  علاوه بر این تعادل اسیدهای آمینه تشکیل دهنده پروتئین این نوع بادام بسیار مناسب بوده و همین مساله توانایی هضم و جذب پروتئین این محصول را بالا برده است.

میزان اسید آمینه لیزین و متیونین موجود در ترکیب پروتئین این بادام بسیار زیاد و متعادل بوده و همین مساله در رشد عضلات و بافت های ماهیچه ای بسیار موثر است.

همچنین شرایط خاک و میزان بارش ها می تواند در میزان پروتئین این بادام نقش مهمی داشته باشد و به همین دلیل خریداران عمده می توانند با آنالیز شیمیایی بادام از میزان پروتئین آن مطلع شوند.

پخش بادام محب عمده صادراتی

فروشگاه های عرضه انواع محصولات آجیلی و کسانی که اقدام به توزیع این محصول در بین خرده فروشی ها می نمایند می توانند از بادام ‌محب عمده صادراتی برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنند.

پخش این محصول صادراتی می تواند تامین کننده نیاز بسیاری از افراد که برای کسب و کار خود به آن نیاز دارند باشد.

برای خرید این نوع بادام می توانید با این مرکز پخش بادام محب تماس گرفته و پس از کسب اطلاع از قیمت روز بادام ‌محب نسبت به سفارش آن به صورت عمده اقدام کنید. سفارش های عمده و در تناژ بالا می توانند از طرف فروشنده این محصول تخفیف دریافت کنند تا با قیمت ارزان تری در اختیار آنها قرار گیرد.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.