برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت خرید مغز پسته رفسنجان و قزوین

قیمت خرید مغز پسته رفسنجان و قزوین – امروزه یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان داخلی و خارجی خرید بدون واسطه و تامین انواع مغز پسته با کیفیت بالا و بی نظیر است، ما برای رفع این دغدغه مشتریان داخلی و خارجی که در زمینه صادرات و فروش مغز پسته فعال هستند تلاش ویژه انجام داده‌ایم و شرایطی را فراهم آورده ایم که مشتریان بتواند با حذف واسطه و بهترین قیمت از مناسب ترین مغز پسته رفسنجان و قزوین آجیلی و صادراتی را خریداری کرده و به خارج از کشور صادرات نمایند.

 

برای مشاوره، خرید، سفارش و صادرات مغز پسته رفسنجان و قزوین با ما در ارتباط باشید .

 

خرید مغز پسته رفسنجان و قزوین

قیمت خرید مغز پسته رفسنجان و قزوین شرکت درینام
رفسنجان و قزوین بهترین و با کیفت ترین مغز پسته ایران را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کنند و ما با توجه به تجربه و قدرتی که داریم، بهترین و با کیفیت ترین مغز پسته رفسنجان و قزوین را تولید و در اختیار مشتریان قرار میدهیم.


ما در مجموعه درینام مغز انواع مغز پسته را تولید کرده و با قیمت مقرون به صرفه در اختیار خریداران قرار می‌دهیم، یکی از مهمترین دلایل اینکه قیمت مغز پسته تولید شده توسط ما مناسب می باشد این است که ما پسته را به صورت مستقیم و بدون واسطه از کشاورزان خریداری کرده و طبق نیاز مشتریان آن را آماده و در اختیار خریداران قرار می دهیم.

 

برای مشاوره، خرید، سفارش و صادرات مغز پسته رفسنجان و قزوین با ما در ارتباط باشید .


همانطور که میدانید پسته انواع گوناگونی دارد در این مقاله میخواهیم شما را با انواع مغزپسته آشنا کنیم و با قدرت بگوییم ما تولید کننده و صادر کننده انواع پسته به ۲۶ کشور جهان هستیم.


انواع مغز پسته

قیمت خرید مغز پسته رفسنجان و قزوین شرکت درینام

مغز پسته از نظر ظاهری به مغزسالم ، مغز دندانه ، نرمه و مغز گندمی تقسیم میشود. البته مغزها به صورت دیگری نیز تقسیم میشوند از جمله : مغز کال – مغزسبز – مغز دهن بست و مغز پسته لپه

مغز کال: این نوع مغز بسیار گران قیمت و با ارزش است و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است زیرا زمانی که هنوز خوشه پسته نرسیده است چیده میشود و رنگ آن سبز است و بسیار با کیفیت است.

مغز سبز: این نوع مغز هم مانند مغز کال که هنوز نرسیده است چیده می شود با این تفاوت زمان آن دیرتر و طولانی تر است و نسبت به مغز کال سنگین تر و قیمت ارزان تری دارد.
خرید مغز پسته
مغز دهن بست: همانطور که از نامش پیداست از شکستن پسته های دهن بسته به دست می آید.
خرید مغز پسته
مغز پسته لپه ای: به مغز پسته ای گفته میشود که از وسط دو نیمه شده است. خرید مغز پسته

مغز پسته گندمی : مغز پسته ای که نرمه و ریز می باشد این نوع از ارزانترین نوع مغز پسته است. خرید مغز پسته

مغزهای پسته ایران خوش طعم ترین و با کیفیت ترین نوع مغز پسته در جهان هستند که علت آن شرایط اقلیمی و آب و هوایی کشور عزیز ما ایران است. خرید مغز پسته


با کیفیت ترین و خوش طعم ترین نوع مغز پسته در ایران مغز پسته ممتاز زرندی نام دارد که از بهترین و مرغوب ترین پسته های خندان طبیعی دست چین شده به دست می آید شکل ظاهری آن نیز گلگون و زیباست و طعم آن بی نظیر است.

نحوه نگهداری از مغز پسته
گرما و رطوبت دوعامل مهم فساد مغز پسته است ، زیرا رطوبت شریط را برای رشد قارچ ها فراهم می کند و گرما نیز سبب می شود تا حشرات و کرم ها درون پسته رشد کنند که به اصطلاح به آن پروانه زدن می گویند. مغز پسته را درون ظرف درب دار بگذارید و آن را درطبقات پایین یخچال قرار دهید ، با نگهداری مغز پسته در جای خنک در دمای ۵ الی۶ درجه تا ۱۲ ماه سالم و تازه می ماند.

خرید مغز پسته

برای مشاوره، خرید، سفارش و صادرات مغز پسته رفسنجان و قزوین با ما در ارتباط باشید .

خرید مغز پسته

قیمت رقابتی تاثیر به سزایی در خرید و فروش مغز پسته دارد، چرا که هدف اصلی خرید تناژ بالا است و این امر بیانگر آن است یک ریال هم میتواند تفاوت بالایی در قیمت ایجاد کند، در همین راستا تیم فروش و کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره حرفه ایی در زمینه انواع مغز پسته به شما خریداران گرامی هستند، شما میتوانید برای استعلام قیمت و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید. کشور ایران با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوای مناسبی که دارد، کشور حاصلخیز در محصولات مختلف مغز پسته است. خرید مغز پسته

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.