برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت خرید پسته کله قوچی رفسنجان

قیمت خرید پسته کله قوچی رفسنجان – پسته کله قوچی اعلا را از شرکت بازرگانی درینام بخواهید، درینام با تیم کارشناسان حرفه ایی خود بهترین پسته کله قوچی رفسنجان را از کشاورز به دست شما مشتری گرامی می رساند.

 

هم اکنون برای خرید عمده پسته کله قوچی و اطلاع از قیمت بروز آن با ما در ارتباط باشید


این نوع پسته با طعمی خوشمزه و ظاهر کروی شکل خود یک آجیل مجلسی به حساب می آید و همچنین به دلیل داشتن مغز درشت در صنعت شیرینی پزی ، کارخانه جات ، بستنی سازی و تهیه انواع محصولات پسته کاربرد زیادی دارد و جز پسته های لوکس به حساب می آید.

 

قیمت خرید پسته کله قوچی رفسنجان

قیمت خرید پسته کله قوچی رفسنجان

 

پسته کله قوچی در کرمان و در شهر رفسنجان کشت و تولید میشود و جز پرفروش ترین نوع پسته ایرانی چه در بازار داخل و چه صادرات به حساب می آید، ما تولید کننده و تامین کننده پسته کله قوچی هستیم. پسته کله قوچی از لحاظ رنگ و طعم بینظیر است و به همین دلیل مورد استقبال خریداران مختلف است.


علت نامگذاری این پسته

این نوع پسته به این دلیل که توسط مردی به نام حاج علی شریفی به مردم معرفی شد به آن پسته حاج شریفی نیز می گویند و علت نامگذاری آن به پسته کله قوچی اینست که دانه آن بزرگ و شبیه کله قوچ است رنگ پوسته سخت آن سفید کدر و رنگ مغز پسته کله قوچی سرخ است و از لحاظ طعم و مزه بسیار خوش مزه است.

 

هم اکنون برای خرید عمده پسته کله قوچی و اطلاع از قیمت بروز آن با ما در ارتباط باشید


صادرات پسته کله قوچی

پسته کله قوچی دربازار های داخلی و خارجی طرفداران زیادی دارد و تاکنون به کشورهای مختلفی صادرشده است، این نوع پسته با کیفیت بالا وخندان طبیعی به کشورهای پیشرفته مثل آلمان، فرانسه، ایتالیا، هند و کشورهای عربی صادر میشود و به کشورهای درحال پیشرفت مانند چین و روسیه و… به صورت آبخندان (به صورت مصنوعی خندان میشوند )صادر می شود.


قیمت پسته کله قوچی رفسنجان

پسته کله قوچی اعلا را از شرکت بازرگانی درینام بخواهید، درینام با تیم کارشناسان حرفه ایی خود بهترین پسته کله قوچی رفسنجان را از کشاورز به دست شما مشتری گرامی می رساند.
بهترین نوع پسته کله قوچی را طبق بهداشت جهانی در اختیار مشتریان قرار داده و تضمین بهترین قیمت و کیفیت سبب اعتبار بلند مدت ما است. قیمت پسته هرروز به دلیل نواسانات دلار و… در حالا بالا و پایین شدن است جهت اطلاع از قیمت و دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت بازرگانی درینام با ما تماس حاصل فرمایید.

 

هم اکنون برای خرید عمده پسته کله قوچی و اطلاع از قیمت بروز آن با ما در ارتباط باشید

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.