برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت روز بادام مامایی صادراتی

همان طور که می دانید، قیمتی به عنوان یکی از شاخص های مهم در تصمیم گیری و خرید مشتریان به شمار می رود. به طور واضح مشهود است که قیمت فروش بادام مامایی صادراتی در بازار با نوساناتی همراه می باشد که دلیل این تغییرات به عوامل زیادی از قبیل نوسانات ارزی، درجه کیفیت محصول و میزان سطح تقاضای بازار مربوط است. در این میان، مجموعه ما قیمتی بسیار مناسب برای فروش بادام مامایی صادراتی در نظر گرفته است.

قیمت روز بادام مامایی صادراتی

بادام مامایی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

در این قسمت با ما همراه شوید، زیرا که قصد داریم تا علاوه بر معرفی جامع بادام مامایی، به بررسی کامل ویژگی های این محصول بپردازیم تا شما عزیزان قادر باشید با در اختیار داشتن اطلاعات و دانسته های لازم و کافی و در نظر گرفتن نیاز خود بهترین انتخاب و خرید را داشته باشید. به صورت کلی، بادام مامایی یکی از اقسام پرطرفدار بادام است که برای صادرات بسیار مناسب می باشد. بر اساس آمار به دست آمده، مغز بادام رقم مامایی بالاترین سطح فروش را در بازار جهانی به خود اختصاص داده است.
جالب است بدانید که بادام از نظر طعم به دو دسته عمده تلخ و شیرین تقسیم بندی می شوند که بادام مامایی جز دسته بادام های شیرین می باشد. این نوع بادام دارای ویژگی های منحصر به فردی است که سبب خاص شدن آن شده است. یکی از مهمترین ویژگی های این محصول آن است که دیر گل می دهد و همین امر سبب شده است که مقاومت بالایی در مقابل آفت و بیماری های محتمل داشته باشد. از طرفی دیگر، این محصول دارای میوه ای زود رس است و در کوتاه‌ترین زمان بار دهی دارد.
از دیگر ویژگی های بادام مامایی می توان به پوسته چوبی سفت آن اشاره نمود. همچنین، این محصول از مغزی ترد، شیرین و لذیذ و ۴۸% مغز برخوردار می باشد.
به منظور تولید بادام مامایی می بایست در نظر داشت که این محصول بر اساس عادت بار دهی بر شاخه یک ساله و نوع باروری ناسازگار است.

قیمت بادام مامایی درجه یک شهرکرد

درینام - دورینام - بادام

مجموعه ما به عنوان یکی از نمایندگی های اصلی، بادام مامایی شهرکرد که دارای درجه کیفیتی بالا و تضمینی است را همراه با قیمتی مناسب و باور نکردنی به صورت کاملاٌ مستقیم و بدون حضور هیچ گونه واسطه ای به مشتریان عرضه می نماید. عرضه این محصول در هر دو سطح عمده و خرده انجام می شود. چنانچه شما عزیزان قصد خرید این محصول را   دارید می توانید از طریق دو روش آنلاین و یا حضوری با ما ارتباط برقرار نمایید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.