برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت فروش بادام مامایی صادارتی

بادام مامایی اصفهان

قیمت فروش بادام مامایی صادارتی – شرکت دورینام، مجموعه ایی تشکیل شده از کشاورزان و تولیدکنندگان عمده بادام مامایی استان اصفهان و چهار محل و بختیاری هستند، ما در شرکت دورینام بادام مامایی را با قیمت بسیار مناسب و دسته اول و بدون واسطه در اختیار خریداران قرار می دهیم.

تامین مستقیم بادام مامایی

تامین مستقیم بادام مامایی

بادام مامایی یکی از انواع مختلف بادام های تولید شده کشور است. بادام مامایی معمولاً در استان چهارمحال و بختیاری و در حاشیه زاینده رود تولید می شود. عمدتاً بادام مامایی در شهرهای سامان، بن و شهرکرد تولید می گردد. طبق گزارش‌های منتشر شده، در استان چهارمحال و بختیاری سالیانه حدود ۲۶ هزار تن بادام مامایی تولید می شود، که چندین عامل مهم بر روی تعیین قیمت این محصول با ارزش تاثیرگذار هستند.

ما در مجموعه دورینام مجموعه‌ای از تولیدکنندگان و کشاورزان بادام مامایی هستیم، که با ایجاد زیرساخت مناسب بادام مامایی راه پس از برداشت، سرت بندی می کنیم و پس از دانه بندی به صورت بسته بندی شده به بازار داخلی و خارجی با سایز بندی های مختلف عرضه می کنیم.

دورینام - بادام مامایی

بادام مامایی صادراتی امسال

امسال بادام رقم مامایی ایران قیمت بازار جهانی را شکست و با بیش از ۲۵ اختلاف قیمت در بازار جهانی عرضه شد.

بخش قابل توجهی و حدود ۶۰ درصد از بادام تولیدی کشور متعلق به باغداران و مزرعه داران شرکت دورینام می باشد. که عملاً حدود ۸۵درصد از این محصول را به بازار خارج از کشور عرضه می کنیم.

بادام مامایی متأسفانه به دلیل شناخته نشدن و قیمت بسیار بالایی که دارد در کشور مصرف نمی شود. به جرأت می‌توان گفت که بادام مامایی یک محصول نوظهور حاشیه زاینده رود است که در حدود ۱۶ سال اخیر گسترش یافته است و به دلیل مصرف پایین‌تر آب و تلفات کمتر این محصول در زاینده رود جایگزین کشت برنج و هلو شده است.

دورینام نماینده رسمی صادرات بادام مامایی به هند است، مدیرعامل شرکت دورینام اذعان می‌کند که سال گذشته پنج هزار تن مغز بادام مامایی به ارزش ۱۵۸ میلیون دلار صادر شده است.

فروش استثنایی مغز بادام مامایی

مغز بادام مامایی امروزه دارای نرخ روزانه است، و قیمت آن را باید به صورت روزانه و ساعتی استعلام کرد، مغز بادام مامایی دارای ارزش بسیار بالایی است که مانند فلز طلا و سایر محصولات ارزشمند. بادام مامایی ارزش صادرات بسیار بالایی دارد که به تنهایی حدود ۱۳ برابر صادرات کل بادام جمهوری اسلامی ایران است.

همانگونه که در ابتدا گفته شد یکی از ارقام بادام ایران بادام مامایی است، که دارای کیفیت و ارزش بسیار بالایی می باشند و نمونه های مختلف آن برای صادرات استفاده می شود.

صادرات مغز بادام مامایی

فروش مرغوب ترین مغز بادام شیرین مامایی

ما در شرکت ‌دورینام مغز بادام مامایی را در بسته بندی های ۱۰ و ۱۲ کیلویی قرار می دهیم، و این محصول ارزشمند را به بازارهای هند، ترکیه، کشورهای عربی، روسیه، و برخی دیگر از کشورهای حاشیه خلیج فارس صادرات می کنیم.

ما در شرکت دورینام بهترین نوع بادام مامایی را به بازار داخلی و بازار خارجی عرضه می کنیم.

امسال شرکت دورینام اولین محموله بادام مامایی ۷۰ دانه را روانه بازار داخلی و خارجی کرده است و این موضوع در بازارهای داخلی و خارجی با استقبال بسیار بالای مواجه شده است.
بنابراین به تمام کسانی که تمایل دارند بادام مامایی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب دریافت کنند تا بتوانند به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نمایند اعلام کنند، و آماده همکاری با آنها هستیم.

ما بادام مامایی را در بسته بندی مخصوص خود و کارتون های مخصوص قرار می دهیم و با لوگوی شرکت دورینام در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهیم، تا بتوانند آن را به بازار جهانی عرضه نمایند. همچنین اگر مشتریانی هستند که می خواهند بادام مامایی را با برند خود صادرات کنند، ما می‌توانیم برند آنها را روی کارتون ها قرار دهیم تا بتوانند کسب و کار خود را ایجاد کنند.

ما در شرکت دورینام آماده همکاری با تجار بازرگانان و عمده‌فروشان می باشیم.

قیمت مغز بادام مامایی صادرتی

عرضه مغز بادام شیرین مامایی

قیمت مغز بادام مامایی نسبت به دانه بندی آن تعیین می شود. بادام مامایی شامل چندین نمونه مغز می باشد.
مغز بادام مامایی ٧٠ دانه
مغز بادام مامایی ۸۰ دانه
مغز بادام مامایی ۹۰ دانه
مغز بادام مامایی ۱۰۰ دانه
مغز بادام مامایی ۱۱۰ دانه
مغز بادام مامایی ۱۲۰ دانه
مغز بادام مامایی ۱۳۰ دانه
مغز بادام مامایی ۱۴۰ دانه
مغز بادام مامایی ۱۵۰ دانه
برای استعلام قیمت مغز بادام مامایی در دانه بندی و سایز بندی های مختلف لطفاً با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید.

صادرت مغز بادام مامایی

شرکت دورینام کیفیت نوع بادام را نسبت به نوع تقاضا و درخواست مشتری تعیین می‌کند. اما به هیچ وجه ما به خود اجازه نمی دهیم که بادام را میکس کنیم، منظور از میکس کردن همان مخلوط کردن بادام مامایی و بادام ربیع است.

حتی اگر مشتری راضی باشد تا بادام مامایی را با بادام ربیع مخلوط و میکس کند، شرکت ما هرگز برند خود را خراب نمی‌کند، اگر بخواهیم به صورت واضح این موضوع را بیان کنیم: مشتری بخواهد و نخواهد ما به هیچ وجه بادام مامایی را با بادام ربیع مخلوط نمی کنیم چرا که ما برای برند خود ارزش بسیار بالای قائل هستیم و با این کار ارزش برند خود را پایین می‌آوریم لذا لطفاً مشتری گرامی به هیچ وجه چنین درخواستی از ما نکند.
ما بادام مامایی را در سایز بندی های مختلف طبق نیاز مشتری در بسته بندی های ۱۰ کیلویی قرار می دهیم و در اختیار مشتری میگذاریم تا مشتری بتواند بادام مامایی را با سایز بندی و دانه بندی مختلف به بازار داخلی و جهانی عرضه نماید.

برای خرید و صادرات مغز بادام مامایی قطعاً به قیمت تامین نیاز است، ما سرآمد مغز بادام مامیی ایران هستیم، چرا که مغز بادام درختی مامایی و سایر محصولات خشکبار را با قیمت واقعی و منصفانه در اختیار خریداران و بازرگانان گرامی قرار می دهیم.


ارتباط با ما

نام و نام خانوادگی: ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس ایمیل: info@topalmonds.com

آدرس سایت فارسی: www.dorinamco.com

آدرس سایت انگلیسی: www.topalmonds.com

شرکت دورینام، تامین کننده بدون واسطه داخلی و خارجی انواع خشکبار

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.