برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت فروش بادام مرغوب شهرکرد

امروزه در ایران انواع و اقسام بادام ها وجود دارند که در مناطق مختلفی از کشور با کیفیت مرغوب تولید و نیز در بازار عرضه می شوند. از جمله این مناطق شهر کرد بوده که به دلیل شرایط جوی و زمین های حاصلخیز کشاورزی و غیره توانسته بادام مرغوب شهرکرد را از آن خود کند که قیمت فروش بادام سنگی به صورت عمده و مستقیم در اختیار مشتری قرار گرفته زیرا بدون واسطه انجام شده که فروش به این روش ارزانتر است.

قیمت فروش بادام مرغوب شهرکرد

بادام مرغوب چه ویژگی دارد؟

بادام مرغوب چه ویژگی دارد؟

بادام سنگی شهرکرد از بهترین، شیرین ترین، خوش طعم ترین و خوش رنگترین بادام های سنگی ایران به شمار می آید به همین دلیل از صادرات بالایی برخوردار می باشد که هر ساله با تعداد حجم و تناژ بالا و نیز تعداد سفارشات بالا از این محصول عمده غذایی با ارزش به اکثر کشور های دنیا صادر می شوند که صادرات توانسته بر افزایش تولیدات بیفزاید و نیز سهم به سزایی در اقتصاد کشور را به همراه داشته باشد.

یکی دیگر از محصولات عمده و مرغوب شهرکرد، مغز بادام درجه یک و ممتاز می باشد که از لحاظ طعم، رنگ، مزه، شکل ظاهری و غیره بسیار با کیفیت عالی در بازار عرضه می شوند که به دو گونه تلخ و شیرین وجود دارند و نیز دارای خواص و کاربرد زیادی برای سلامتی بدن می باشد.

از انواع مغز بادام ها می توان به مغز بادام سنگی اشاره داشت که با توجه به کیفیت عالی این نوع محصول غذایی با ارزش و نیز طعم و عطر خوش در سایز و اندازه های متفاوت در بازار عرضه می شوند که این نوع بادام همان طور که از نامش پیداست دارای پوستی سخت و سنگ است که در نوع خود منحصر به فرد و نیز دارای اهمیت زیادی برای بدن می باشد.

از انواع مغز بادام های سنگی می توان از مغز بادام سنگی مامایی نام برد که از پرفروش ترین محصول در ایران محسوب شده و نیز در منطقه چهارمحال بختیاری از شهرت جهانی بالایی برخوردار می باشد که دارای ویژگی های خاص خود بوده و نیز به صورت مغز، پودر شده، خلال بادام در بازار موجود است.

انواع بادام ها به عنوان یکی از محبوب ترین آجیل ها در کشور به شمار می آیند که مصرف آن سبب ازدیاد طول عمر، توانایی ذهن و غیره می گردند و نیز در طب سنتی از شکوفه، برگ و میوه آن استفاده های زیادی می شود.

عرضه کنندگان بادام مرغوب شهرکرد

عرضه کنندگان بادام مرغوب شهرکرد

امروزه بازارپسندی انواع بادام های مرغوب از جمله مغز بادام درجه یک و مغز بادام سنگی در کشور از رونق زیادی برخوردار می باشد که در این منطقه علاوه بر این نوع بادام ها، بادام کاغذی، بادام سفید، بادام ربیع و غیره تولید می شوند که از مرغوبیت عالی برخوردار بوده که عرضه کنندگان بادام مرغوب شهرکرد این نوع محصول عمده را با کیفیت عالی و مرغوب و نیز با قیمت مناسب به روش مستقیم در اختیار مشتریان و بازاریان قرار می دهند که  عرضه این محصولات به روش حضوری و مستقیم و نیز بدون واسطه ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.