برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت فروش عمده پسته کله قوچی -شرکت بازرگانی درینام

فروش عمده پسته کله قوچی شرکت بازرگانی درینام

قیمت فروش عمده پسته کله قوچی -شرکت بازرگانی درینام-درینام عرضه کننده انواع پسته اعلا رفسنجان می باشدو در تامین پسته در تناژ های بالا نیز محدودیتی ندارد.

 

پسته قیمت فروش عمده پسته کله قوچی -شرکت بازرگانی درینام

 

پسته درختی یکساله است که میوه  خوداکی لذیذی به بار می اورد پسته اززمان ها خیلی دور در ایران کشت می شد این محصول بومی کشور های خاورمیانه میباشد در ایران پسته استان کرمان بهترین نوع پسته در جهان به حساب می اید .پسته های اکبری و احمد اقایی از نوع پسته های اعیانی هستند که به دلیل ظاهر درشت و بادامی شکل مورد توجه کشور های کیفیت محور از جمله اروپا و کشور های عربی قرار گرفنه است.

 

پسنه کله قوچی

قیمت فروش عمده پسته کله قوچی -شرکت بازرگانی درینام

 

 

پسته کله قوچی از نوع پسته های دایره ای شکل است و علت نامگذاری ان به کله قوچ این است که مغز این نوع پسته مانند کله قوچ از پوسته ان بیرون زده است پسنه کله قوچی دارای رنگ و طعم دلخواهی می باشد این نوع پسته دارای انس پایین وسنگین وزن ترین نوع پسته در جهان است پوسته ان رنگ استخوانی روشنی دارد البته پسته کله قوچی تازه دارای چنین ویژگی هایی است.

رنگ مغز پسته کله قوچی سرخ است که گاهی پوسته توسی یا سبزرنگی روی ان است این نوع پسته به دلیل شکیل بودن به عنوان پسته مجلسی شناخته شده است .البته لازم به ذکراست که بگوییم به پسته کله قوچی پسته حاج شریفی نیز می گوییند چوم حاچ شریفی اولین کسی بوده که این نوع پسته را معرفی کرده است.

صادرات پسته کله قوچی

صادرات این نوع پسته بسیار مورد توجه قرار گرفته است و رضایت مشتری های خارجی را به خود جلب کرده است درینام تا کنون توانسته به کشورهای عربی و اروپایی ازجمله کویت عراق المان فرانسه پسته کله قوچی صادرکند همانطور که میدانید پسته دومین محصول با ارزش ارز اور به کشور عزیز ما بعد از فراورده های نفتی به حساب می اید شما عزیزان میتوانید با خیال اسوده تجارت خورا نیز به ما بسپارید .

 

قیمت فروش عمده پسته کله قوچی

قیمت  همه چیز درایران به دلار بستگی دارد که پسته از این قاعده مستثنی نیست یعنی با بالا و پایین رفتن دلار قیمت پسته نیز تغییر خواهد کرد دوستان عزیز شما میتوانید جهت اطلاع از قیمت روز پسته کله قوچی با کارشناسان فروش داخلی درینام تماس حاصل فرمایید یا اطلاعات خود را در بالای سایت درج کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنندو به شما اطلاعات دقیق را بدهند .

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.