برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت پخش عمده مغز بادام شکسته

  • قیمت پخش عمده مغز بادام شکسته – برای خرید مغز بادام خرد شده و شکسته یکدست و بدون تلخی با ما تماس بگیرید، ما در مجموعه درینام مغز بادام خرد شده را به صورت یکدست در اختیار خریداران قرار میدهیم.

 

قیمت پخش عمده مغز بادام شکسته

مغز بادام خرد شده و شکسته همان مغز بادام مامایی است که با کیفیت بالا است. مغز بادام به همان اندازه برای خوردن غذا مفید هستند ، اما برای غذاهای میان وعده ای به همان زیبایی نیستند. آنها بیشتر برای مواد غذایی استفاده می شوند ، جایی که اغلب به هر حال خرد می شوند. بیشتر موارد استفاده از از بادام خرد شده قنادی، شیرینی پزی و صادرات است.


بادام منبع غنی از اجزای فعال زیستی است. این مطالعه اثرات مصرف روزانه بادام بر تنظیم قند خون ، غلظت و عملکرد چربی کبد ، چاقی ، التهاب سیستمیک و سلامت قلب متابولیک را بررسی کرد.


محصولات ما از تولیدکنندگان اصفهان تهیه می شوند که فقط از روش های کشت بدون آفت کش استفاده می کنند.


تولید کنندگان ما از منطقه سامان و بن در شمال شهرکرد هستند و چند سالی است که در مسیر صدور گواهینامه کامل آلی قرار دارند. این شامل کشاورزی دوستدار محیط زیست است که در سیستم های کشاورزی پایدار رشد بادام به روش طبیعی تر است که تولید شیرین تر ، خوشمزه تر بادام که برای شما و برای محیط زیست ما بسیار بهتر است.


فروش فله مغز بادام شکسته با قیمت ارزان – برای خرید مغز بادام خرد شده و شکسته یکدست و بدون تلخی با ما تماس بگیرید، ما در مجموعه درینام مغز بادام خرد شده را به صورت یکدست در اختیار خریداران قرار میدهیم. قیمت پخش عمده مغز بادام شکسته – برای خرید مغز بادام خرد شده و شکسته یکدست و بدون تلخی با ما تماس بگیرید، ما در مجموعه درینام مغز بادام خرد شده را به صورت یکدست در اختیار خریداران قرار میدهیم.

 

برای خرید و سفارش با ما در ارتباط باشید.

نام: فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.