برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت پسته اکبری رفسنجان و کرمان

قیمت پسته اکبری رفسنجان و کرمان – شرکت درینام مرکز خرید و فروش پسته اکبری ایران است و نقش مهمی را در این عرصه ایفا می کند. این شرکت علاوه بر حضور در عرصه فروش و صادرات بین المللی پسته، ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با کشاورزان در راستای حذف واسطه ها دارد.

 

هم اکنون برای خرید پسته اکبری رفسنجان با ما در ارتباط باشید.

 

خرید پسته اکبری اعلا

 

قیمت پسته اکبری شرکت درینام

 

پسته اکبری از مهمترین آجیل های لوکس صادراتی است، جالب است که بدانید پسته اکبری درشت است، بهترین نوع پسته اکبری آن است که به طور طبیعی چاک خورده باشد، ایران بهترین و بزرگترین تولید پسته اکبری است و عمده تولید پسته اکبری توسط ایران انجام می شود.

 

هم اکنون برای خرید پسته اکبری رفسنجان با ما در ارتباط باشید.


پسته اکبری بیشتر در استان کرمان و شهرستان رفسنجان، خراسان رضوی و انار سیرجان تولید میشود و ساللانه وزن قابل توجهی از پسته اکبری در این مناطق تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود.


صادرات پسته اکبری اعلا

 

قیمت پسته اکبری شرکت درینام
پسته اکبری با تو.جه به کیفیت و طعم دلچسبی که دارد جزو بهترین نوع پسته است که سالیانه به کشورهای مختلفی صادرات میشود و برای صادرات پسته اکبری نیاز به مجوزهای بهداشتی است تا بتوان آن را به کشورهای اروپایی صادرات کرد.


سخت‌ترین آن گواهی آفلاتکسین است و از آنجایی‌ که پسته اکبری نسبت به دیگر پسته‌ ها بیشتر بر روی درخت تا زمان رسیدن و برداشت باقی می‌ماند ودر آخرین روزهای فصل برداشت بیشترین آفت افلاتکسین جذب این نوع پسته می‌شود.در عین حال صادرات آن برای بازار کشورهای هند و عربی گزینه مناسبی می‌باشد.


مشخصات پسته اکبری

 

قیمت پسته اکبری شرکت درینام

پسته اکبری نسبتاً کشیده است و طول پسته خشک ۱۲٫۲۲ میلی‌متر (زیاد)، عرض پسته خشک ۶۱٫۱۲ میلی‌متر (زیاد) است، شروع گلدهی پسته اکبری فرودین ماه است و معمولا از زمان شروع کلدهی تا نتیجه دهی ۱۱ روز زمان می برد و همچنین رنگ رویی مغز بنفش قهوه‌ای و رنگ پوست استخوانی کرم تیره است، موقعیت شکاف خوردن پوست استخوانی در قسمت شکمی و پشتی مساوی است و شکل پسته مستطیلی کشیده است. شما میتوانید برای خرید پسته اکبری با ما در ارتباط باشید.


نام پسته اکبری از پدید آورنده آن منشا میگرد، چرا که آقای اکبری تاج آبادی اولین کسی بود که پسته اکبری را بوجود آورد و این پسته با .جه بهاینکه از کیفیت بالایی برخوردار است کشور های عربی و اروپایی بهترین خریداران این نوع پسته هستند.


هم اکنون برای خرید پسته اکبری رفسنجان با ما در ارتباط باشید.


پسته اکبری کشیده ترین رقم پسته است، پسنه اکبری ارزشمندترین نوع پسته از لحاظ ارزش تجاری می باشد که بالاترین قیمت را نسبت به سایر پسته ها دارد. پسته اکبری نسبت به پسته احمد آقایی کشیده تر می باشد و از لحاظ قیمت جزو گران ترین پسته ها است، پسته اکبری در سه نوع دستچین آبخندان و مخلوط به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می گردد. برای خرید پسته اکبری دستچین و صادراتی می توانید با شرکت بازرگانی درینام در ارتباط باشید.

 

پسته اکبری جزو ارقام صادراتی پسته از لحاظ اقتصادی ارزش بسیار بالایی دارد شما می توانید برای بررسی راهکار های مختلف صادرات پسته و فروش پسته با ما در ارتباط باشید. قیمت پسته اکبری قیمت پسته اکبری قیمت پسته اکبری

 

قیمت رقابتی تاثیر به سزایی در خرید و فروش پسته دارد، چرا که هدف اصلی خرید تناژ بالا است و این امر بیانگر آن است یک ریال هم میتواند تفاوت بالایی در قیمت ایجاد کند، در همین راستا تیم فروش و کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره حرفه ایی در زمینه انواع پسته به شما خریداران گرامی هستند، شما میتوانید برای استعلام قیمت و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید. کشور ایران با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوای مناسبی که دارد، کشور حاصلخیز در محصولات مختلف پسته است.

 

برای خرید پسته اکبری در تناژ بالا، با قیمت مقرون به صرفه و بدون واسطه با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.