برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت پسته | شرکت تولید و عرضه پسته (Pistchios)

برای اطلاع از قیمت پسته با ما تماس بگیرید. شرکت درینام بیش از ۲۰ سال است که در تجارت پسته فعال است. شرکت ما در رفسنجان و چند استان دیگر واقع شده است. مارک ما “Dorinam” است. برای خرید انواع مخلف پسته جهت فروش در بازارهای داخلی و عرضه به بازارهای خارجی با مجموعه بزرگ در ارتباط باشید. ما علاوه بر تولید تمام استاندارهای عرضه به بازارهای جهانی را رعایت و با افتخار سرآمد صادرات انواع مختلف پسته به بازارهای داخلی و خارجی هستیم.

رفسنجان خاستگاه اصلی پسته در جهان است. ما توانسته ایم انواع پسته های با کیفیت بالا (فندوقی، احمدآقایی ، کله قوچی ، اکبری) را تهیه کنیم.

قیمت پسته | شرکت تولید و عرضه پسته (Pistchios)

همه فعالیت های ما بر اساس تعهدات ما است. در این سال ها ، درینام به توسعه فعالیت های خود روی آورده است. هدف اصلی ما این است که ما پسته و سایر میوه های خشک را با توجه به کیفیت ویژه خود تأمین می کنیم.

ما بر روی مارک تجاری خود “درینام” تمرکز کرده ایم. و امیدوارم همه واردکنندگان پسته صداهای ما را بشنوند. این فقط بخشی از استراتژی ما است.

بنابراین ، ما سعی کردیم همه اسناد و مدارک و گواهینامه ها را برای انجام آن ارائه دهیم. خوشبختانه موفق به دریافت گواهینامه های BRC ، ISO 9001 ، ISO 22000 و HACCP می شویم.

بنابراین ، ما موفق به دریافت شده ایم.
• پروانه بهره برداری وزارت بهداشت
• پروانه بهره برداری کشاورزی
• برنامه اجازه علامت استاندارد
ما یکی از بهترین تأمین کنندگان پسته در ایران هستیم ، زیرا محصولات جدید را مستقیماً از کشاورزان خریداری می کنیم. بنابراین ، ما بهترین کیفیت و قیمت مناسب را داریم.

برای خرید انواع مخلف پسته جهت فروش در بازارهای داخلی و عرضه به بازارهای خارجی با مجموعه بزرگ در ارتباط باشید. ما علاوه بر تولید تمام استاندارهای عرضه به بازارهای جهانی را رعایت و با افتخار سرآمد صادرات انواع مختلف پسته به بازارهای داخلی و خارجی هستیم. 

برای خرید و و اطلاعات از قیمت پسته با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.