برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت پسته فندقی امروز – شرکت درینام

قیمت پسته فندقی امروز – پسته فندقی یکی از محصولات پرطرفدار در بازار داخلی و خارجی می باشد، شما میتوانید برای خرید و سفارش با ما در ارتباط باشید.

این نوع پسته به دلیل شکل ریز و تولید زیاد قیمت بسیار مناسبی نسبت به بقیه پسته ها نیز داردو ۵۵الی۶۰درصد تولیدات استان کرمان قطب تولید پسته در ایران را به خود اختصاص داده است، اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که می خواهیدبا قیمت کم تر تعداد بیش تری پسته با کیفیت و مرغوب خریداری کنید ما به شما پسته فندقی را پیشنهاد می کنیم.

 

قیمت پسته فندقی امروز و دلیل اختلاف قیمت ها در بازار

قیمت پسته فندقی امروز - شرکت درینام

پسته به عنوان یک محصول ارز آور بعد از نفت قیمت آن به نرخ دلار نیز وابسته است از آن جاکه ما بازار ثابتی نداریم قیمت ها روز به روز تغییر خواهند کرد و به دلیل همین امر شما جهت اطلاع از قیمت روز پسته فندقی با کارشناسان فروش داخلی تماس حاصل فرمایید و اما دلیل اختلاف قیمت ها در بازار اختلاف قیمت ها شدیدا به این بستگی دارد که شما از دلال ها خریداری کنید یا از تولید کنندگان یعنی هرچقدر که واسطه ها بیش تر شوند قیمت خرید آن منصول بالاتر می رود. شرکت درینام محصول را از کشاورزان به دست مشتری میرساند.

 

صادرات پسته فندقی

 

پسته فندقی به دلیل طعم بی نظیر و قیمت مناسب درصد بالایی از صادرات را نیز سهم خود کرده است که کشور های کیفیت محور مانند المان فرانسه ایتالیا از نوع پسته فندقی خندان طبیعی و کشورهای تناژ محور مانند روسیه چین و…. از نوع پسته فندقی آبخندان استفاده میکنند.

 

آبخندان چیست

قیمت پسته فندقی امروز - شرکت درینام

 

پسته هایی که به صورت دهن بست برداشت می شوند و به صورت مصنوعی آن را خندان می کنند پسته های آبخندان می گویند یعنی با سرد و گرم کردن آب دهان پسته شکافته میشود
پسته های آبخندان کیفیت پایین تری نسبت به پسته های خندان طبیعی دارند.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.