برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت کره پسته درینام

قیمت انواع پسته و کره پسته با توجه به کیفیت، نوع بسته بندی، نحوه خرید و میزان خرید آن تعیین می شود. خرید عمده و مستقیم از تولید کننده و مرکز پخش معتبر این محصول باعث می شود با حذف واسطه قیمت انواع پسته و کره پسته کاهش چشمگیری داشته و خریدار بتواند این محصول را در کیفیتی مطلوب و قیمتی بسیار مناسب خرید نماید. جهت تهیه محصول به صورت مستقیم و غیر حضوری از مراکز یاد شده می توان از طریق شرکت درینام اقدام به خرید نمود.

از کره پسته نه تنها در صبحانه بلکه در برخی از پیش غذاها اسنک هاو ….. مورد استفاده قرار میگیرد، کره پسته مانند خود پسته دارای خواص چشمگیری است و می‌تواند به عنوان یک میان وعده انرژی‌زا و سالم از آن استفاده کرد.

برای خرید و مشاوره با ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

ارزش غذایی کره پسته

یک قاشق غذاخوری کره پسته دارای فیبر غذایی بیشتر از نصف فنجان پودر اسفناج یا کلم بروکلی .ویتامین ب۶ به اندازه یک سوم مرغ و پتاسیم به اندازه نصف موز بزرگ است. کره پسته بافت بسیار لطیف و مخملی داردو حاوی چربی های مفید است که باعث کاهش کلسترول میشود پس برای افرادی که دنبال کاهش وزن هستند نیز مفید است. چربی پسته و کره پسته جزء محدود چربی هایی است که دوستدار قلب است و به تنظیم ضربان قلب کمک میکند.

—-

کره پسته دارای فلانوئید که عامل کاهش دهنده سرطان ها و بیماریهای قلبی می باشد. کره پسته به افرادی که دارای فشارخون می باشند نیز توصیه می شود سیستم ایمنی بدن را به دلیل دارا بودن فیبر، آهن، کلسیم، پروتئین و ویتامین‌های مثل B، A، E بالا میبرد و در این روزها به دلیل وجود بیماری کرونا به افرادی که ایمنی بدنشان پایین است کمک چمشگیری میکند.

برای خرید و مشاوره با ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

کره پسته از بیماری‌های مانند زوال مغز وسکته مغزی  و درد مفاصل جلوگیری می‌کند. این کره به دلیل دارا بودن آهن بالا از قدیم به‌ عنوان دانه‌ای خون‌ساز استفاده می‌شده به همین دلیل به افرادی که دارای فقر آهن‌ دارند توصیه می‌شود، طبع پسته گرم است و به این دلیل می‌تواند به تقویت قوای جنسی نیز کمک کند در تهیه کره پسته از حرارت استفاده نمی کنند پس گزینه مناسبی برای خام خواران است.

—-

این کره با ارزش غذایی بالا برای تمام گروه‌های سنی و همچنین کودکان، ورزشکاران، زنان شیرده مناسب است، به بدن‌سازان برای ساخت عضله، پسته را پیشنهاد می‌ کنند . دلیل آن هم دارا بودن (لوسین، ایزولوسین و والین) که این سه تقریباً یک‌سوم بافت ماهیچه‌ای را در بدن تشکیل می‌دهند، مهم‌ترین خاصیت پسته دارای آنتی‌اکسیدان بالا است. آنتی‌اکسیدان با کند کردن روند مرگ سلول‌ها باعث پیش‌گیری به انواع سرطان می‌شود.

منیزیم و پتاسیم موجود در پسته به تعادل مایعات بدن کمک کرده، از بین آجیل ها تنها پسته کمترین میزان چربی را دارد، رنگ سبز طبیعی کره پسته بدون مواد افزودنی می باشد و می تواند جایگزین مناسبی برای تزیین انواع غذاها مورد استفاده قرار گیرد

گروه بازرگانی درینام با ارائه پسته های درجه یک و مرغوب و بدون واسطه از زمین های کشاورزی سبب میشود تا شما کره پسته را با کیفیت بالا و قیمت پایین تری تولید کنید. برای خرید و مشاوره با ما ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.