برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز اصلی صادرات پسته به ۲۶ کشور جهان

صادرات پسته – شرکت درینام مرکز اصلی صادرات پسته به ۲۶ کشور جهان است، که در سالیان طولانی این تجربه با ارزش را بدست آوره است و امروز در زمینه صادرات پسته به ۲۶ کشور جهان فعال است. جهت ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱ – ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل فرمایید.

مرکز اصلی صادرات پسته به 26 کشور جهان

ارزش صادرات پسته و سهم بازار در کشورهایی که رقابتی ترین بازارهای پسته را دارند، را با ما کاوش کنید و از ارزش صادرات پسته و سهم بازار به روز شوید. ببینید کدام کشورها در صادرات پسته پیشرو هستند ، و تجزیه و تحلیل دقیق رقابت هر کشور را به عنوان صادر کننده پسته کشف کنید.از شاخص مزیت مقایسه ای آشکار شده (RCA) برای ارزیابی پتانسیل صادرات یک کشور استفاده شده است. RCA نشان می دهد که آیا کشوری در حال گسترش محصولی است که در آن پتانسیل تجاری دارد یا خیر ، در مقابل شرایطی که تعداد محصولات قابل صادرات رقابتی ثابت است.

——-

فواید و خصوصیات پسته

مرکز اصلی صادرات پسته به 26 کشور جهان

فواید پسته برای سلامتی، به طور عمده در رابطه با بهبود شرایط دیس متابولیک مانند چاقی، دیابت نوع ۲ و بیماری های قلبی عروقی مرتبط، به طور گسترده اثبات شده است. در مقایسه با سایر مغزها ، پسته دارای چربی و کالری کمتری است و حاوی بالاترین سطح اسیدهای چرب اشباع نشده ، پتاسیم ، γ-توکوفرول ، فیتواسترول ها و کاروتنوئیدهای گزانتوفیل است.

همه موادی که بخاطر عملکردهای آنتی اکسیدانی و ضد التهابی مشهور هستند. این تنوع مواد مغذی به شواهد فزاینده ای کمک می کند که مصرف پسته باعث بهبود سلامت می شود و منجر به پتانسیل بیشتر فعالیت آنتی اکسیدانی و ضد التهابی سالم ، کنترل قند خون و عملکرد اندوتلیال می شود. در بررسی حاضر مواد مغذی و مواد شیمیایی شیمیایی موجود در پسته و همچنین مزایای بالقوه سلامتی گنجاندن پسته در رژیم غذایی بررسی می شود.

——-

صادرت پسته ایرانی به ۲۶ کشور جهان

مرکز اصلی صادرات پسته به 26 کشور جهان

۱٫ برای سال زراعی ۲۰۱۹ ، میزان صادرات پسته ایران تا ژوئیه حدود ۱۵۰،۰۰۰ تن بود که از نظر حجم مشابه سال زراعی ۲۰۱۷ بود (آخرین محصول سال گذشته با موجودی مشابه مشابه). به نظر می رسد این یک موفقیت بزرگ برای صنعت پسته ایران باشد ، با توجه به همه موانع اخیر صادرات از جمله تحریم های یک جانبه آمریکا علیه ایران ، محدودیت های اعمال شده توسط دولت ایران در انتقال و مبادله ارزهای خارجی و بیماری همه گیر جهانی ویروس کرونا.
۲٫ همانطور که انتظار می رفت ، با توجه به قیمت های جذاب پسته ایران و بهبود جهانی از بحران ویروس کرونا ، صادرات پسته ایران به خاور دور ، شبه قاره هند و CIS با سرعت بالایی همراه شد.
۳٫ محموله های مغز پسته (۱۸۰۰۰ تن تا ژوئیه) به دلیل طعم بی نظیر و انواع مختلف پسته ایران که سلیقه های متنوع مصرف کنندگان را تأمین می کنند ، روند صعودی را نشان می دهند.

صادرات پسته – شرکت درینام مرکز قدرتمند صادرات انواع پسته ایرانی به ترکیه است، که در سالیان طولانی این تجربه با ارزش را بدست آوره است و امروز در زمینه صادرات پسته به ۲۶ کشور جهان فعال است. جهت ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱ – ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل فرمایید.


گزارش محصول جدید:

مرکز اصلی صادرات پسته به 26 کشور جهان
۴٫ پیش بینی انجمن پسته ایران برای محصول ۲۰۲۰ پیش از برداشت ۱۸۰ هزار تن پسته پوست پوسته خشک شده است. پیش بینی می شود که با حمل حدود ۴۰،۰۰۰ تن محصول ۲۰۱۹ ، موجودی ناخالص ایران در ابتدای سال بازاریابی آینده به ۲۲۰،۰۰۰ تن برسد.
۵٫ همچنین لازم به ذکر است که پیش بینی می شود سال ۲۰۲۰ برای ارقام گرد ، یعنی فندوقی و کله قوچی صادرت سالانه باشد.

صادرات پسته – شرکت درینام مرکز قدرتمند صادرات انواع پسته ایرانی (پسته اکبری – پسته کله قوچی – پسته احمد آقایی – پسته فندوقی – پسته بادامی) به ترکیه است، که در سالیان طولانی این تجربه با ارزش را بدست آوره است و امروز در زمینه صادرات پسته به ۲۶ کشور جهان فعال است. جهت ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱ – ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل فرمایید.

——-

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.