برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز تولید و صادرت بادام تلخ ایرانی

مرکز تولید و صادرت بادام تلخ ایرانی – صادرت بادام تلخ ایرانی از دیرباز درمورد توجه بسیاری از افراد بوده است و اخیرا صادارت بادام تلخ ایرانی رشد چشمگیری داشته است. میوه بادام تلخ از ارزش بسیار بالایی برخوردار است، که از جمله آنها می توان به مصارف دارویی و درمانی اشاره کرد. ما در مجموعه درینام، بادام تلخ ایرانی را به صورت ۱۰۰% ارگانیک تولید میکنیم. بادام تلخ ایرانی تولید شده در مجموعه بزرگ درینام مورد تایید آزمایش ها و آنالیزهای دقیق آزمایشگاهای معتمد وزارت بهداشت ایران قرار گرفته است.

—–

مصارف بادام تلخ ایرانی

مصارف بادام تلخ ایرانی

بیشترین نوع مصرف بادام تلخ، استفاده برای استعمال خارجی آن است. معمولاً بیشتر کشورها ترجیح می‌دهند روغن بادام تلخ را به صورت تازه تهیه کنند، به همین دلیل بادام تلخ را خریداری کرده و روغن بادام تلخ را تولید می کنند. روغن بادام تلخ در طب های اسلامی و طب سنتی و در مصارف دارویی و صنعتی از ارزش بالایی برخوردار است. می توان از بادام تلخ برای مصارف دارویی و همچنین برای جلوگیری از سرطان استفاده کرد.

—–

خواص بادام تلخ

بادام تلخ برای رفع سردرد بسیار موثر است، همچنین از روغن بادام تلخ برای رفع سیاهی‌ دور چشم نیز استفاده می شود، بسیاری از پزشکان روغن بادام تلخ را برای رفع نفس تنگی، سرفه و ورم ریه نیز پیشنهاد می‌کنند، بسیاری از افراد روغن بادام تلخ را برای جلوگیری از ریزش مو و ریزش ابروها نیز استفاده می کنند.

—–

طریقه تولید روغن بادام تلخ

امروز متاسفانه به دلیل وجود تقلب‌های مختلف در زمینه تولید روغن بادام تلخ بعضی از افراد ترجیح می‌دهند که این روغن ارزشمند را در خانه تولید کنند، گاها برای تولید روغن بادام تلخ از هسته هلو نیز استفاده می‌کنند.

ما در مجموعه درینام بادام تلخ ایرانی را به صورت کاملا ارگانیک و طبق استانداردهای تولید می‌کنیم. در این شرکت طبق روال ثابت و همیشگی بادام تلخ ایرانی به کشورهای مختلف از جمله: آلمان، روسیه، کشورهای اروپایی و کشورهای عربی صادرات می شود.

—–

صادرات و فروش بادام تلخ درجه یک ایرانی

صادرات و فروش بادام تلخ درجه یک

ما در مجموعه بزرگ درینام سفارش صادرات بادام تلخ ایرانی را از مشتریان میگیریم. شما میتوانید برای خرید بادام تلخ ایرانی به سایت رسمی شرکت درینام مراجعه کنید و علاوه بر بهره مندی از مشاوره رایگان، بادام تلخ ایرانی را خریداری نمایید. شرکت درینام بزرگترین تولید کننده و صادرکننده انواع بادام است. ما در زمینه خرید و فروش بادام صادراتی، خرید و فروش انواع مختلف بادام درختی، خرید و فروش بادام های ایرانی اصل، تولید و توزیع بادام مامایی و خرید و فروش بادام سنگی آبی و دیم و همچنین تولید و صادرات بادام تلخ ایرانی، و بادام شیرین ایرانی به صورت گسترده فعالیت می‌کنیم.

برای خرید این محصول با مدیر فروش شرکت درینام تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.