برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز تولید و فروش پسته اکبری

فروش پسته اکبری – تولید و پخش عمده پسته اکبری – شرکت درینام مرکز اصلی صادرات پسته اکبری به ۱۵ کشور جهان است، که در سالیان طولانی این تجربه با ارزش را بدست آوره است و امروز در زمینه صادرات پسته اکبری به ۱۵ کشور جهان فعال است. جهت ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱ – ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل فرمایید.

پسته اکبری یکی از برترین محصولات صادراتی ایران است. بیش از هزاران سال است که انواع مختلفی از پسته در کشور کشت می شود. با این حال، تقریباً ۱۰۰ سال است که کشت تجاری پسته اکبری آغاز شده است. در دهه ۱۹۵۰ ، حدود ۲۰۰۰ تن پسته اکبری در کشور تولید شده است. بعداً در سال ۱۹۷۵ ، به ۲۵۰۰۰ تن رسید و سپس در سالهای پایانی هزاره از ۱۵۰،۰۰۰ تن عبور کرد.

شرکت درینام مرکز اصلی صادرات پسته اکبری به ۱۵ کشور جهان است، که در سالیان طولانی این تجربه با ارزش را بدست آوره است و امروز در زمینه صادرات پسته اکبری به ۱۵ کشور جهان فعال است. جهت ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱ – ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل فرمایید.

فقط مکانهای جغرافیایی محدودی وجود دارد که شرایط آب و هوایی مطلوبی برای تولید پسته اکبری را دارند. درختان پسته اکبری می توانند در دمای بین −۱۰ درجه سانتیگراد در زمستان و ۴۸ درجه سانتیگراد در تابستان زنده بمانند. علاوه بر این ، بیشتر انواع درختان پسته به موقعیت آفتابی و خاک زهکشی شده خوبی نیاز دارند.

در حال حاضر ، در ایران ، تقریباً ۱۵۰،۰۰۰ کشاورز در استانهای کرمان ، یزد ، خراسان و فارس ، سمنان ، مرکزی و برخی استانهای دیگر محصول برداشت می کنند.

فواید و خصوصیات مصرف پسته اکبری

پسته یک مغز مغذی بسته بندی شده با مواد مغذی است که می توان از آن به عنوان یک میان وعده سالم و یا به عنوان بخشی از یک دستور العمل خوشمزه لذت برد. پسته هم به صورت پوسته (درون پوسته) موجود است و هم اینکه پوسته آن از قبل برداشته شده (پوسته شده) به صورت بو داده ، نمک ، طعم دار یا خام موجود است. شاید از خود بپرسید که آیا مقدار بالای چربی موجود در پسته آنها را به یک میان وعده ناسالم تبدیل می کند؟ برعکس ، چربی های تقویت کننده سلامت در این مهره سبز شاخص گلیسمی آنها را کاهش می دهد و قدرت تغذیه ای آنها را تقویت می کند.

——–

کربوهیدرات

یک وعده ۱/۲ فنجانی پسته ۱۸ گرم کربوهیدرات و ۷ گرم فیبر فراهم می کند. مانند اکثر مغزهای دیگر ، شاخص گلیسمی پسته پایین است. نشان داده شده است که چربی و فیبر سالم پسته به کاهش قند خون پس از خوردن کمک می کند

فواید سلامتی

افزودن آجیل به برنامه غذایی شما یک روش خوشمزه و مغذی برای تأمین سوخت بدن است. مصرف آجیل با مزایای خاصی برای سلامتی همراه بوده است.

 

سلامت قلب را ارتقا می بخشد

مصرف آجیل با کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی همراه است. یک مطالعه کوچک با تأمین بودجه تولیدکنندگان پسته اکبری نشان داد که یک رژیم غذایی با چربی متوسط حاوی پسته در مقایسه با یک رژیم غذایی معمول غربی باعث کاهش فشار خون و مقاومت عروقی در هنگام استرس حاد می شود.

محتوای بالای فیتواسترول پسته همچنین آنها را به یک میان وعده سالم برای قلب تبدیل می کند. فیتواسترول ها از گیاهان می آیند ، اما از آنجا که ساختاری مشابه کلسترول دارند ، با کلسترول رقابت می کنند تا جذب آن را محدود کنند.

شرکت درینام مرکز اصلی صادرات پسته اکبری به ۱۵ کشور جهان است، که در سالیان طولانی این تجربه با ارزش را بدست آوره است و امروز در زمینه صادرات پسته اکبری به ۱۵ کشور جهان فعال است. جهت ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱ – ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ تماس حاصل فرمایید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.